Bez nejlepší kamarádky se nad problém nepovznesete

O ženách se tvrdí, že jsou v mnoha ohledech (bez rozdílu na věk) citlivější než jejich protějšky. Z toho vyplývá i skutečnost, že pro jejich křehké duše není snadné poprat se s problémy bez toho, aby se někomu svěřily rozebraly jejich trápení do hloubky.
A od toho mají právě nejlepší kamarádky, které jsou ochotné naslouchat, být vždy po ruce a nabídnout i rameno, když mají slzy na krajíčku.nejlepší kamarádky

Partner kamarádku nezastoupí

Je velkou vzácností mít po svém boku muže, na kterého se můžete ve všem spolehnout a je vám velkou oporou i v době, kdy máte pocit, že se vám hroutí celý svět. I v takovém případě, pokud ho doma máte, vám však nepřinese rozhovor s ním maximální úlevu a je nutné zdůraznit, že mnohdy se problém týká i jeho.
Nejlepší kamarádka vás však nezklame v tom duchu, že vás vyslechne, poradí vám, bude hledat příčinu pochybení a možnosti, které by vám pomohly cítit se lépe.Ženy totiž nejsou skoupé na slovo a i díky jejich výřečnosti si mezi sebou rozumí.ženy na schodech

Každá potřebuje kámošku, která ji postaví na nohy

Od nejlepší kamarádky můžete očekávat nejen to nejlepší a samé pochvaly, ale rovněž i kritiku, kterou byste od cizího člověka, ale možná i od blízkého – jednoznačně neunesla. Spřízněná duše, kterou v ní máte, vám totiž nedovolí namítat v okamžiku, kdy vám otevře oči a bez výčitek řekne, že jste někde pochybila.
Právě díky skutečné kámošce se můžete spolehnout na to, že se vaše problémy brzy rozplynou a možná si uvědomíte, že vlastně ani nebyly. Pokud se vám tedy rozpadá štěstí nebo máte pocit, že nevíte, jak dál, neváhejte se spojit s člověkem, který vám pomůže i v těch nejtěžších chvílích. Je vzácné a rovněž velkým darem, pokud máte v životě anděla, který vás nenechá padnout na dno. A každá žena si je dobře vědoma toho, že opravdová kamarádka takovým strážným andělem vskutku je!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru