Co od vás ženy očekávají? 4 věci, které chce od muže každá!

Co se ženám na mužích nejvíce líbí? Co je přitahuje? Co jim imponuje? Po čem touží? To jsou otázky, které si možná kladete i vy. Zvláště v případě, kdy se snažíte udělat dojem na nějakou pěknou slečnu či ženu, o kterou máte zájem.

Tehdy by se každému muži hodila příručka, do které by stačilo nahlédnout a která by mu okamžitě napověděla, na jaké struny ženě zahrát. Bohužel žádná taková příručka neexistuje. Nebo snad ano?!

Co ženy žádají od mužů? Čtěte!

Vyznat se v ženě může být někdy docela oříšek. O to horší je to z toho důvodu, že každá žena je jiná. Ať už je ale žena taková či maková, všechny do jedné žádají od mužů totéž. Opravdu. Co kdybychom vám teď prozradili, co ženy žádají od mužů? Určitě vám to pomůže!

1. Bude umět naslouchat

Je to sice pořád dokola omílaná písnička, někdo by to možná nazval klišé, ale u žen zkrátka mužská schopnost naslouchání stále boduje na celé čáře.

Nic to samozřejmě nemění na tom, že muži tuhle vlastnost zpravidla nemají v povaze (a upřímně řečeno ani zrovna dvakrát v lásce), ale pokud chcete ženu získat, musíte ji poslouchat. Umění ukázat ženě, že vás zajímá, co povídá (i když to nemusí být pravda, že ano…), ženám nesmírně imponuje a na mužích si téhle schopnosti opravdu cení.

2. Bude romantický

Ach jo a je to tu zase. Romantika, slaďárny a všechno to okolo. Opravdu se ženám tohle líbí? Bohužel ano. A hodně. Některé ženy to sice nepřiznají nahlas (jiné se k tomu naopak hlásí veřejně), ale drtivá většina z nich si přeje, aby je muž zahrnoval květinami, aby s nimi chodil do kina (nejlépe na romantické filmy, které jsou tak sladké, až to bolí), aby je překvapoval drobnými dárečky. Zkrátka aby v muži dřímala romantická dušička, která se čas od času probudí a svou drahou polovičku překvapí.

3. Bude dobrý v posteli

V tomto případě nejde pouze o sex samotný, jak jste si možná zpočátku mysleli. Dokonce ženám nejde ani o orgasmus, což je další velmi častá mužská domněnka. Ženy vedle sebe chtějí muže, který se o ni v posteli dokáže postarat.

I když na to možná nejste stavění a za dveřmi ložnice to máte rádi obyčejně a jednoduše, pokud chcete na ženu udělat dojem (a udržet si ji), pak byste se měli snažit ji uspokojit po všech stránkách – být jak něžný, tak i sexy milenec, který ví, kam přesně sáhnout, kde ženu políbit, kde pohladit. Chápete?

4. Bude sebevědomý

Na závěr ještě jedna třešnička týkající se (zdravého) sebevědomí. Ženy zkrátka přitahují muži, kteří si věří. Z takových mužů to jednoduše vyzařuje na dálku a pro ženy jsou daleko lákavější nežli ti, jež tiše sedí v koutě. Samozřejmě toho sebevědomí nesmí být až příliš, protože pak už se z muže stává arogantní blbec.

I to sice nějakou ženu dokáže přilákat, ale brzy jí přehnaná důvěra v sebe sama začne lézt na nervy. V tomto případě zkrátka platí jedno známé rčení: všeho s mírou!

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru