Jak ženě projevit náklonnost bez zbytečného prodlužování

Okamžitě vám padla do oka. Líbí se vám. Přitahuje vás. Vzrušuje vás. Vzbuzuje ve vás chtíč i touhu. A vy ji chcete dostat. Kam? Do postele, kam jinam. Jenže nevíte, jak správně na to, aby se nezalekla a místo společně strávené noci jste se nedočkali ostré facky směrované do vaší tváře. Takže jak na to? Jak dostat ženu do postele? My to víme!

Snad každý muž to zažil. Ať už v baru nebo kdekoli jinde potkal opravdu zajímavou, krásnou a nesmírně vzrušující ženu. A jak už to u mužů bývá, daná samička probudila určitou část jejich těla, která po ní okamžitě zatoužila. V tu chvíli byl cíl jasný: dostat danou dámu do postele. Otázka zní: jak?!

Tip první: dáš si drink?

Co si budeme nalhávat: není nic jednoduššího, než ženu opít. Ne nadarmo se říká, že žena opojená alkoholem je daleko povolnější a zároveň svolnější k jakékoli špatnosti – tedy i ke společně strávené noci, od které si ani jedna strana nemusí nic slibovat.

Co takhle to na ni zkusit zrovna tím, že ji koupíte drink? Nebo dva? Klidně i tři? Pokud si dá říct a už první koktejl vám neskončí v klíně, pak máte dobře našlápnuto. Takže jen tak dál!

Tip druhý: tvé oči jsou jako studánka…

Ano a je to tady: lichotky, lichotky, lichotky. Když je muž dokáže správně podat, žádná žena jim neodolá. To je dávno známý fakt, který prostě funguje. Jenže pozor: funguje to pouze v případě, kdy víte, jak lichotku správně směrovat.

Jinak by se totiž mohlo stát, že se kočička vašemu vyznání tak akorát vysměje. Pokud se nečervenáte a dokáže sypat jednu lichotku z rukávu za druhou, pak to zkuste. A ono to třeba vyjde!

Tip třetí: chci tě!

Myslíte si, že vyrukovat na ženu zrovna s touhle větou je jednoznačná sebevražda? Tak to byste se divili! Jasně, jsou takové, které si rády nechají tzv. mazat med kolem pusy, i když je jim od samého začátku více než jasné, kam veškerou tou pozorností směřujete, ale pak jsou tu ženy, které milují muže, jež jdou rovnou na věc.

S ničím se nepářou, nechodí kolem horké kaše a na nic si nehrají. Třeba je vámi vylosovaná šťastlivka naladěná na stejnou vlnu jako vy a pak je nějaký pomalý postup jen zbytečnou ztrátou času.

Tip čtvrtý: povídej něco o sobě, zajímáš mě!

Ženy milují muže, kteří jim naslouchají. Jestliže tedy chcete danou roštěnku dostat do pelechu, ukažte jí, že vás zajímá. I když to třeba nebude pravda a vy během jejího vyprávění dospějete k názoru, že je to naprosto nudná knihomolka, se kterou nemáte absolutně nic společného, pouštějte její slova jedním uchem tam a druhým ven.

Vždyť vám nejde o to, abyste spolu založili rodinu, jde vám jen io sex. Hlavně se ale tvařte tak, že vás to nesmírně zajímá a chcete vědět co nejvíce. Zafunguje to téměř stoprocentně, ale nesmí vás prokouknout, to je jasné!

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru