Bicí nástroje

Bicí nástroje a perkuse jsou oblíbeným hudebním nástrojem. Svoje využití si najde nejen v kapelách, ale i v případě domácího používání, kdy je hraní na něj koníčkem. V naší nabídce naleznete rozmanitý výběr nejrůznějších tipů bicích nástrojů jako jsou akustické nebo elektronické bicí nástroje, perkuse a další doplňky v podobě stoliček, obalů nebo paliček a metliček. Užijte si hru na bicí se vším všudy, s perfektním a čistým zvukem a libými melodiemi.

mixpult

Elektronické bicí nástroje

Elektronické bicí nástroje jsou hojně využívanou alternativou k bicím nástrojům akustickým. Oceníte u nich široké možnosti, co se týče práce se zvukem, který je možné modulovat dlouhou řadou způsobů. Jejich velkou výhodou je především to, že jsou tišší a jejich zvuk si můžete užít i ve sluchátkách. Při domácím bubnování tak nebudete rušit vaše sousedy.

seženete v kompletní podobě od A až po Z. Pořídit si tak můžete jednotlivé bicí pady nebo sady bicích padů, soupravy elektronických bicí a další příslušenství, jako například mixpulty. Hodit se vám bude i kvalitní ozvučení, které vám zajistí maximální hudební zážitek. Vybavit se můžete i hardwarem určeným právě pro elektronické bicí. Seženete tak soupravy jak pro začínající bubeníky, tak i pro pokročilé a profesionální. Samozřejmostí jsou kvalitní a ověřené produkty známých značek, které splní všechna vaše očekávání.

klarinet

Akustické bicí nástroje

Akustické bicí nástroje jsou typický nablýskanými soupravami v elegantním stylu. Jsou jako stvořené pro dokonalé udávání rytmu a tempa, oblíbené napříč všemi kontinenty. Pořiďte si jednotlivé bubny, bubínky nebo rovnou kompletní sady. Nechybí velké bubny, tzv. „kopáky“, kotle, bubny tzv. „snare“, přechody a sady přechodů.

Podrobnější informace o bicích nástrojích a klarinetech

Pokud si nejste jisti výběrem bicích nástrojů, stačí si jen prohlédnout podrobnější popis u jednotlivých produktů. Více informací o bicích nástrojích se dozvíte zde. Více informací o klarinetech se pak dozvíte na následujícím odkazu: https://www.melodyshop.cz/klarinety-2/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru