Bondážní sady

Pokud váš milostný vztah není tím, čím býval, pak je nejvyšší čas ho okořenit. Vneste do vztahu vzrušující a erotické jiskření, které vašemu milování dodají nejrůznější erotické pomůcky. Vyzkoušejte nejrůznější praktiky, které oživí váš vztah. Co takhle vyzkoušet třeba sex bondage neboli milostné svazování, které je mezi milenci velmi populární?

100229b

V ložnici to zase začne jiskřit
Erotické hračky jsou skvělým zpestřením milostného života. Dopřejte si nepopsatelnou rozkoš ve vaší ložnici. Pokud si chcete užít opravdu žhavý sex se vzrušující předehrou, pořiďte si bondážní sady z naší nabídky.
VÝHODY A NEVÝHODY SVAZOVÁNÍ:
Výhodami milostného svazování jsou nové rozměry předehry a milování. Dokonale můžete prozkoumat partnerovo tělo a dělat si s ním takřka, co se vám zlíbí. Ten, kdo je znehybněn, zase zažívá nepopsatelné pocity díky tomu, že se nemůže bránit, což je poměrně vzrušující.
Nevýhodou jsou různé otlaky nebo dokonce zranění, ke kterým může dojít v případě nesprávného používání erotických pomůcek. Proto je velmi důležité dbát bezpečnosti a opatrnosti.

218913b

Jak na bezpečné svazování
Naučte se správné uzly a úvazy, které se jen lehce utáhnou, a předejděte tak závažným zraněním. Vyvarujte se také uvazování čehokoliv kolem krku. Důležitá je i otevřenost mezi partnery a domluva na tom, že v případě nepříjemných pocitů nebo nesouhlasu, to dá daná osoba najevo.
Pro začátek můžete vyzkoušet přivázání zápěstí, a to volně nebo k nějakému pevnému předmětu. Postupně pak můžete různě zkoušet experimentovat a užít si tak nové a nepopsané pocity.
Různé druhy bondážních sad
V naší nabídce naleznete velký výběr bondážních sad. Vyzkoušet tak můžete nejrůznější pásky, lanka a pouta, které poslouží ke snadné a rychlé bondáži.
Užijte si s vaším partnerem sexuální jiskření a nové vzrušující pocity během erotických hrátek a vyzkoušejte bondáž i ve vaší ložnici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru