Co po vás tchyně vlastně chce?

Každý žena minimálně z doslechu, ale dost možná i z vlastní zkušenosti zná žabomyší války, které mezi sebou vedou tchyně se snachou. Dostat se do nich můžete velmi snadno, obzvláště v případě, když narazíte na tchyni, která je se vším, co se vás týká nanejvýš nespokojena.tchyně se snachou

Nedejte jí důvod vás nenávidět

Abyste vycházela s vaší tchyni přátelsky, nedejte jí důvod k tomu, aby ve vás viděla špatnou volbu pro jeho syna. Nesnažte se s ní válčit ohledně každého detailu a někdy jí jako starší osobě projevte úctu a nechte se poučit tím, s čím má ona dlouholeté zkušenosti. Ať už se bude jednat o vaření nebo výchovu vašich dětí, snažte se nevyhrotit danou situaci tím, že půjdete do útoku, ale nechte si poradit a rozšířit si obzory.
Udělat si všechno dle vašich představ můžete konec konců kdykoliv, ovšem projevit respekt a vážit si toho, že i když je vlezlá, má zájem – byste jako snacha měla bezpodmínečně. A to už jenom díky úctě k vašemu partnerovi.

Nemá vás ráda už od prvního setkání?

Mnoho žen má pocit, že jich tchyně nemá ráda už od okamžiku, kdy překročily její práh domu. Nemějte však černé myšlenky, že se to nemůže obrátit v lepší vztah, který byste spolu měly mít. Uvědomte si, že vás vidí v pozici ženy, která má zastoupit její místo a pro jejího syna se tak stanete nejdůležitější ženskou osobou v jeho životě právě vy.ženy na lavičce
To je další věc, která se jí zpočátku líbit nebude, ostatně jako každé matce svého syna, o kterého se teď už bude starat jiná žena. Neberte tuto skutečnost, která bývá pro většinu matek bolestivá jako něco, co je v rozporu s vaší osobou. Jednoduše si její sympatie budete muset získat a možná jí i dokázat to, že je její syn v dobrých rukách. Mít kladný vztah s tchyni není nic, co by bylo zadarmo a snadné docílit. Tak jako každá žena si budete muset říct, že pokud s partnerem chcete setrvat až do konce života, ona bude jeho součástí stejně tak jako on.
A právě proto je lepší si k ní najít cestu a udržet si vztah bez zbytečných konfliktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru