Fitness náramky nebo chytré hodinky: Jak si vybrat?

Éra, kdy většina lidí nosila hodinky jen za účelem měření času, jsou ty tam. Je to už několik let, co na scénu přišly hodinky chytré, které si s ničím nezadají s jejich analogovými nebo digitálními verzemi. Malý přístroj, který však dokáže zastat hned několik funkcí najednou. Co očekávat od chytrých hodinek či fitness náramků? Jaký je mezi nimi rozdíl a pro kterou variantu se rozhodnout?

Fitness náramek
 
Určitě jste se už někdy setkali se situací, kdy vám někdo volal a vy jste jen bezmocně vyndávali všechny věci s kabelky nebo batohu, jelikož telefon se nacházel až na úplném dně. Jízda na kole, běh…zkrátka ukázkové aktivity, při kterých se vám nechce při každém pípnutí zprávy vyndávat z kapsy telefon. Právě v takovou chvíli se vyplatí mít na ruce chytré hodinky, které vám pomůžou výrazně zjednodušit život a tyto starosti úplně vypustit z hlavy.
 
Když není počítač ani mobilní telefon po ruce
Pokud vám nebude vadit si připlatit, můžete na rukou hrdě nosit samostatné zařízení, do kterého je možné vložit SIM karta a následně ho ovládat jako běžný mobilní telefon. Ovšem i ty na první pohled hloupější hodinky se dají snadno spárovat s telefonem a nabízí řadu užitečných funkcí, které si zamilujete na první dobrou. Můžete si na nich zobrazit zprávu, zavolat či poslat e-mail. Velmi oblíbené je v poslední době placení chytrými hodinkami, které je velmi praktické. Dále díky nim můžete přehrávat hudbu a v kombinaci s bezdrátovými sluchátky tvoří nezaměnitelnou součást každé sportovní aktivity.
 
Moderní technologie

Pomohou se zlepšením fyzičky či ohlídají zdraví
Chytré hodinky představují skvělého pomocníka při sportu, i z tohoto důvodu je jejich součástí hned několik chytrých funkcí. Ty mohou motivovat k lepším výkonům či hlídat zdraví. Díky nim budete mít přehled o uběhnutých kilometrech, srdečním tepu nebo spálených kaloriích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru