Jak na naštvanou přítelkyni či manželku

Kdo z nás někdy nebyl v té pozici, kdy na něj přítelkyně byla naštvaná a my nevěděli proč? Takových chvil ještě bude a zažijete to takřka s každou ženou – pokud si tedy myslíte, že se z vaší ženy stala semetrika, která neřeší nic jiného než děti a plíny, možná byste se měli podívat na důvod do zrcadla. Mnohdy totiž děláme některé chyby podvědomě. Samozřejmě, i tak se může stát, že jste si zkrátka vzali či vybrali semetriku, která vám z života dělá peklo, pak je jen na vás, jak s touto informací naložíte.objímající se pár venku před domem

Nejprve si řekněme jedno základní pravidlo = milenky nejsou řešení, ale akorát si vytváříte druhý problém. Proč? Hned z několika důvodů. Milenka bude pravděpodobně stejného charakteru, jako vaše žena, protože člověk si vybírá ty samé typy. To, že to teď nevidíte, neznamená, že to tak nebude. Milenka navíc často podlehne emocím, pokud nejde o prostitutku či společnici, a máte tak zaděláno na pořádný malér. Takže je to jen další jáma, kterou si kopete zase sami.

Pokud se ale nechcete schylovat k takto drastickým řešením, vyzkoušejte některé z těchto tipů, které jsme pro vás připravili. Pokud se vaše žena za nějaký čas nezlepší, máte to jasné a je třeba se pohnout dál, pokud vám to ovšem vadí v takové míře, že už to nejde vydržet.
postarší pár sedící na schodech před památkou

  1. Vařte častěji
  2. Uklízejte
  3. Dělejte svou část prací doma – ať už je to starost o děti nebo něco z výše uvedeného
  4. Vezměte někdy vaši ženu ven – na drink, na víno, na pivo, na klobásku, na sex v parku, je to jedno.
  5. Zkuste rande – ano, manželské páry prý nechodí na rande, ale to je hoax. Zkuste kino, restauraci, divadlo, představení venku, středověkou show, muzeum.
  6. Malé dárky – jedna růže za měsíc v náhodný den, malé překvapení v kuchyni, malé překvapení v posteli, malé překvapení v obývacím pokoji. Je to jedno. Zapojte fantazii.


Zkuste být kreativní a dělejte věci tak, jak jste je dělali, když jste o ženu usilovali. A uvidíte to zlepšení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru