Jedna tableta zastane hned několik funkcí najednou

Každý, kdo se příliš nevyzná v bazénové chemii, která je na trhu zastoupena v opravdu širokém spektru přípravků, jistě uvítá, že dnes už si vystačí jen s jediným řešením, které zastane hned několik funkcí najednou. Konkrétně je řeč o multifunkčních tabletách do bazénu, protože ty v sobě spojují hned pět účinků, bez kterých se váš zahradní bazén rozhodně neobejde.

tablety

Jasné je, že to, co váš bazén potřebuje ze všeho nejvíce, je účinná aktivní látka s desinfekčními účinky, která se spolehlivě postará o to, aby se ve vaší vodní nádrži nerozbujely nežádoucí mikroorganismy, jako jsou například řasy či sinice, anebo také bakterie. Ty dokáží vodu v každé nádrži během několika málo dnů, a někdy i dokonce během několika málo hodin změnit k nepoznání.
Účinnou látku v multifunkčních tabletách tak tvoří chlór, na který je v tomto ohledu opravdu maximální spolehnutí.

Každý trochu zkušenější majitel bazénu ovšem ví, že k tomu, aby vše fungovalo tak, jak má, je nezbytné, aby voda v nádrži měla také hodnotu pH v optimálním rozmezí. Dosáhnout té správné koncentrace vodíkových iontů vám tak tablety také pomohou.

A pomohou vám i v případě, kdy vás trápí nějaký jemný, mléčný zákal, se kterým si vaše filtrační jednotka nedokáže poradit. V tom případě vám přijde vhod shlukovač a rozjasňovač vody, které se postarají o to, že se drobné nečistoty spojí do větších celků, které pak pohodlně odstraníte s pomocí bazénového vysavače anebo je postupně odsaje filtrace.

plavání

Zapomenout ovšem nesmíme ani na obsah látek, které udržují vápenaté a hořečnaté ionty v kapalné podobě a zabraňují tím usazování inkrustů na stěnách nádrže.

Navíc, použití těchto tablet je maximálně snadné. Prostě potřebné množství vložíte do dávkovače tablet anebo do plováku či skimmeru, kde se budou pozvolna rozpouštět. Vybírat navíc můžete z několika velikostí a gramáží tablet v závislosti na objemu vaší nádrže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru