Jste ochotní zhubnout kvůli malému prckovi? Vnoučata s námi pěkně mávají!

Postava jako proutek je snem téměř každé ženy a která vám bude do očí tvrdit, že ne, že ona je se svými stopadesáti kilogramy živé váhy spokojená, doufám, že jste jí neuvěřili … Jenže ne každému je dopřáno světem plout na růžovém obláčku, jen tak si lehce poskakovat, natož svižně běžet. S přibývajícími léty přibývají mnohdy a obzvlášť pečlivě plíživým krokem, nadbytečné kilogramy. Zprvu jen kilo, pak se přidá další a další a než se nadějeme, nadváha je tu, aniž bychom ji pozvali na návštěvu. Uhnízdila se u nás a ať se snažíme, jak chceme, moc dolů ta kilíčka nejdou. Někdo se s nimi smíří, jiný nad nimi mávne rukou, a protože se rád nají a miluje pohodlíčko a dobré pivíčko, vesele si pěstuje pivní bříško.

dědeček se raduje z vnoučka

Jiného tloustnutí naštve, kousne se a jde do toho, protože ví, že nadváha a obezita, které jdou ruku v ruce, zkracují život. Těžko se dýchá, začínají bolet klouby, záda, hlava, stoupá krevní tlak, objevuje se diabetes, zvýšený cholesterol, ucpávají se cévy a mozková mrtvice je tu jako na zavolanou. Ne, nechceme vás v žádném případě strašit, ale spíše nastínit, co může přijít, když někdo neřeší nadváhu, protože si říká, že na něco se umřít musí. To ano, ale nemusí umřít ve čtyřiceti letech …

dědeček si hraje se svou vnučkou

Máte-li podobné zdravotní problémy, přemýšleli jste někdy o tom, že chcete být dobrými nejen rodiči, ale i prarodiči? Že by vám udělal radost pokračovatel vašeho rodu a rádi byste pochovali v náručí vašeho novopečeného vnoučka nebo vnučku? Rádi byste jim ukázali život? Vnuka naučili hrát fotbal, vnučku doprovodili do tanečních a kochali se její krásou a mládím? Ale abyste mohli vnoučka obehrát v kopané, nejspíš bude potřeba pár kilíček shodit a když už ne kvůli sobě, možná, že kvůli obdivným očím malého kluka byste do toho šli.
A my vám k vašemu rozhodnutí gratulujeme a držíme pěsti! Protože není lehké se rozhodnout, ale vydržet! Ale vám svítí na cestu sluníčko, jak jinak nazvat malé rozkošné děti, které to s námi tak umí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru