Každá žena je tak trochu hysterka. Proč tomu tak je?

Říká se, že muži jsou více pohodoví, mnohem méně řeší problémy okolo sebe a většinou ani opravdové problémy nevidí nebo je jednoduše přehlížejí. Za to ženy se chovají mnohem více emotivně a jsou často doslova hysterické. Říká se, že každá žena to má v sobě a my se to nebudeme snažit vyvracet. Otázkou zůstává, proč tomu tak vlastně a je a nemohou si za to pánové vlastně sami?stačí tak málo a doma bude klid

Žena má více tváří

Ženy nejsou jen uzlíčky nervů, výbušné a emočně nevyrovnané hysterky. Naopak jsou velice empatické, mají dokonalé logické myšlení, umějí si poradit v krizových situacích, zvládají více věcí najednou a nehroutí se z toho. Když ale kalich jejich trpělivosti přeteče, přemění se na nevyzpytatelnou divokou řeku. Je každá taková žena hysterka? No možná ano, záleží na tom, jak se k ní chová její okolí. Konkrétně partner.

Děláte si to sami, pánové!

Pokud se m už o ženu stará, je k ní pozorný, všímá si jí anebo se jí dokonce snaží občas i pomáhat a současně ji ocení za to, jak úžasná vlastně je, nemá žádná žena důvod vypouštět páru a působit hystericky. Naopak v situacích, kdy jí partner nenaslouchá, neustále ji ignoruje, doma s ničím nepomůže a do toho ji zvládá ještě komandovat a kritizovat, každá ženská snadno vybouchne a to je zcela přirozené.hádky jsou zbytečné

A jak z toho ven?

Z toho všeho vlastně plyne jediné. Pokud muže vytáčí neustálá nespokojenost jeho ženy, hledání důvodů pro hádku a už nechce poslouchat nervové výlevy své drahé polovičky, měl by se nejprve zamyslet sám nad sebou. Chovejte se tak, aby žena nikdy neměla důvod být hysterická. Naslouchejte jí, mluvte s ní a vyjadřujte jí lásku. Tohle totiž ocení každá něžná bytost a umí to následně dát i náležitě najevo.
Každá žena potřebuje slyšet pravidelně, že je milována, chce vidět gesta i činy a především potřebuje slyšet milá slova. Když se něco nepovede a žena potřebuje utěšit, partner by toho měl být schopen. Důležité je poznat, co potřebuje slyšet a v pravou chvíli jí to říct.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru