Nedejte šanci adrenální únavě vás ovládnout


Účinnost Viagry na prodej se mezi lidmi velice rychle rozkřikla a objednávky se jen vrství jedna na druhou, internetový prodej probíhá zcela bez bariér a většina zákazníků nemá ani tušení, že je to s trochou nadsázky řečeno „Ruská ruleta“. V naší zemi stále platí zásada, že vám Viagru v lékárně nikdo nevydá bez lékařského doporučení, a to je právě to, oč tu běží. Není to totiž Acylpyrin, který pořídíte za pár korun i bez receptu, a k jeho užívání vám stačí příbalový leták.

působení stresu

Lékaři se musí k záměru užívat Viagru vyjádřit teprve po posouzení vašeho zdravotního stavu a mohou shledat jasné důvody, proč vám ji zatrhnout. Jedním z nejnebezpečnějších jevů je prudký pokles krevního tlaku, a to je kolapsový stav. Jakmile vás zastihne, je linie mezi životem a smrtí velmi tenká, mimochodem, již dva případy úmrtí v naší zemi byly zaznamenány. Proč takto hloupě riskovat, když to nemáte zapotřebí? A proč vlastně užívat Viagru, když existuje i jiné řešení? Viagra navíc nemá tu schopnost vyřešit zásadní příčinu vašich potíží, a tou je zpravidla chronický stres.

Chronický stres je stav, kdy se pod vlivem každodenních, třeba i drobných, stresových situací takřka permanentně uvolňují z kůry nadledvinek kortizol a adrenalin. Tyto stresové hormony blokují produkci jiných hormonů, například testosteronu, a namísto erekce a chuti na sex se dostavuje adrenální únava s projevy depresí, nedostatku energie, urychlení stárnutí, šednutí a vypadávání vlasů, růstem pivního břicha, úbytkem svalové hmoty, poruchami trávení, neurologickými problémy atd.

unavená a vystresovaná žena

Adrenální únava je velmi nebezpečný stav, který z vás udělá trosku, a posune vás blíže k vašemu obecnímu či městskému hřbitovu. Může být spouštěčem řady dalších civilizačních chorob včetně těch nejvážnějších.

Kdo si tento bláznivý kolotoč uvědomí a pustí se do boje se stresem, je na dobré cestě k vítězství. Takovému člověku jsou pak také nápomocné bylinky, kterým se přezdívá adaptogeny, s nimiž docílíte opětovné hormonální rovnováhy. Je to například Maca peruánská nebo Kotvičník zemní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru