Neodkládejte řešení nespokojeného vztahu na někdy příště …

Jste vdaná rok, dva, deset, dvacet let …? Nejen každý rok v manželství, ale i každý den je nový a jiný. Co mají všechna ta léta společného je to, že je sdílíme se stejným partnerem. První rok jsme zamilovaní a hodně věcí míjíme jak pohledem, tak slovně. Dovedeme svému miláčkovi odpustit snad kromě nevěry všechno. Rozházené ponožky po pokoji, zmuchlaný mokrý ručník na podlaze koupelny, neuklizený talíř na stole, rozečtené noviny pohozené na sedačce.nedorozumění – rozpůlené srdce Ale v zamilovanosti to nevidíme, a ještě rády poklízíme po svém zlatíčku ony poházené věci. Ale stokrát nic umořilo i osla. Léty se náš poklid vytrácí a začínají nám různé maličkosti vadit. Najednou shledáváme na svém muži vlastnosti, kterých jsme si dříve nevšímaly. A začínají nám vadit. Co s tím?
Začněte řešit záležitosti OKAMŽITĚ! Neodkládejte je na příští týden, kdy budete mít volnou sobotu, na příští měsíc, kdy nepřijede tchýně, na další rok, až budete na dovolené. Jakmile řešení odložíte jednou, odložíte ho i podruhé, potřetí a počtvrté nad tím mávnete rukou, že to n ě j a k vydržíte. Chyba. Vy to sice vydržíte, ale léty se ve vás nahromadí vztek, stres, zlost, negativní energie. I když si možná říkáte, že vy jste jiná, vy žádnou zlost necítíte. Podívejte se k sobě „dovnitř“ a buďte sama k sobě upřímná. A přiznejte si zlost i vztek. Tyto pocity pocítí každý z nás a neznamená to, že jsme špatní. Pocity je třeba ventilovat, a ne zatlačovat dovnitř.
Uvědomte si, že když své negativní pocity zatlačujete, nemluvíte o nich, neřešíte je, časem se ve vás nahromadí. Tělo si s nimi nedokáže poradit a samo začne vaši negativní energii ventilovat. Jak?muž a žena řeší konfliktní situaci
Najednou zjistíte, že ačkoliv žijete střídmě, dodržujete pravidelný a zdravý životní rytmus, onemocníte ošklivou chorobou. Nechápete proč zrovna vy. Proč? Protože jste pořád někomu a něčemu ustupovala, nedělala jste věci tak jak jste chtěla vy, sloužila jste druhým a pomáhala až do úplného vyčerpání. Nikdy jste nehleděla na to, že už nemáte sílu a šla jste i přes své rezervy. Doma, v zaměstnání, v manželství, v pomoci druhým.
Proto – myslete nejdříve na sebe, buďte na sebe hodná a mluvte. Když se vám něco nelíbí, řekněte to. Chráníte tím sebe a své zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru