Pohoda a klid u vody


Bylo mi opravdu hodně líto, když za mnou chodil můj syn a přál si, abychom také na zahradě měli nějaký bazén. Jenomže mě opravdu hodně vadilo, že vždycky, když jsem pořídila nějaký malý bazén na zahradu, tak nám ho poničily sousedovy kočky. Soused totiž choval tři kočky, které byly spíš podle mého názoru takové polodivoké, protože neměly snad ani žádné sociální návyky. https://www.zena.cz/zivotni-styl/navyky-co-vam-zlepsi-zivot/r~e0b678bc54d211e78f16002590604f2e/ Také mi opravdu hodně vadilo a lezlo mi na nervy, že ty kočky skoro vůbec nejedly u něho doma, ale spíše chodily vybírat popelnice nebo jedly takhle zbytky všude okolo. Takže potom, když jsem napustila synovi bazén, tak tam kočky se snažily chodit pít, takže vždycky plastový nafukovací bazének propíchaly.

Pohoda u bazénu.

A protože u syna jsem do vody nedávala žádnou bazénovou chemii, protože jsem mu vodu pravidelně měnila a bylo tam navíc stejně málo vody, takže právě ty kočky tam chodily na vodu, protože nebyla vůbec cítit žádnou chemií. A tak jsem si řekla, že asi nejlepší bude, když pořídím také nějakou bazénovou plachtu nebo bazénovou fólii. A právě bazénovou folii mi doporučila moje kamarádka, která říkala, že pokud bude bazénová fólie na bazénu, tak tam samozřejmě taky nikdo nepůjde.

Ráda se opaluji.

A také mi doporučila, abych třeba do bazénu dala chemii. Jenomže to jsem nechtěla kvůli synovi, protože syn má opravdu citlivou pokožku, takže raději budu třeba dvakrát týdně měnit to malé množství vody, než abych tam dávala chlór a nebo jinou chemii. I vám doporučuji bazénovou fólii, kterou můžete dát i pod bazén. Tohle jsem udělala také. Koupila jsem více bazénových fólií, kdy jednu bazénovou folii jsem dala přímo pod bazén, aby to syn měl měkčí, když se bude koupat v bazénku. A druhou bazénovou folii jsem pořídila kvůli tomu, že ji budou dávat vždycky nad bazén, aby tam nepadaly různé nečistoty a nebo hmyz. Protože syn se potom štítí a bojí se, když mu v bazénku plave mrtvý hmyz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru