Realitní makléř jen není prodavač nemovitostí

Pustit se do samostatného podnikání vyžaduje vždy dostatek odvahy, odhodlání a hlavně píle. Bez těchto základních předpokladů nemáte příliš šancí na úspěch. Jednou z oblastí, která má velké perspektivy, je práce realitního makléře. Jestliže uvažujete o možnosti, jak se stát realitním makléřem a začít podnikat v tomto náročném byznysu, pak Vám společnost RE/MAX Anděl poskytne 100% zázemí pro Váš start.

realitní makléř

 • Získáte přehled o zavedených systémech a databázích i možnost dalšího osobního rozvoje v dlouhodobých kurzech.

Práce v realitáchnení jen o prodeji nemovitostí. Je to velká výzva pro každého, bez ohledu na vzdělání nebo praxi. Tím ovšem není řečeno, že úspěch čeká na každého. Práce realitního makléře obnáší mnohem více.

 • Je nutné
  1. být kvalitním finančním a právním poradcem.
  2. počítat s prací v terénu.
  3. vždy kvalifikovaně umět svému klientovi poradit.

Realitní makléř se musí také dobře vyznat v lidech. Empatie a základy psychologie jsou tedy nezbytnou podmínkou. Jestliže splňujete tyto podmínky, a navíc jste komunikativní typ, který zvládá stresové situace s dostatkem taktu a nadhledu, pak je to ideální možnost realizace právě pro Vás.

Odměny podle Vašich možností a schopností

Mnoho lidí si představuje pod tímto podnikáním možnost rychlého a snadného zbohatnutí. Plat realitního makléře se odvíjí především od Vašeho pracovního nasazení a schopností.

 • Jaká je tedy realita platu realitního makléře?
  • Pokud je tento byznys pouze přivýdělkem (například na mateřské dovolené), pak se většinou jedná o několik tisíc měsíčně.
  • Při 100% nasazení se může vyšplhat až do desetitisíců.

makléř realit
Rozdíl je také mezi nováčky a zkušenými prodejci. Pro začátek počítejte s pravidlem 50/50, což znamená padesátiprocentní provize z každé transakce. Po získání dostatku zkušeností se Vaše provize zvedne podle pravidla 80/20.

 • Proč to tedy nezkusit?
 • Čeká na Vás absolutní volnost podnikání s podporou zkušeného týmu realitních makléřů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru