Vařte s tchyni – utuží to vaše vztahy!

Existují 2 skupiny snach a tchyní. V prvním případě si ty dvě neumějí přijít na jméno a snaží se vzájemně si dělat potíže, aby si dokázaly, která z nich je lepší. Do druhé skupiny ovšem patří ženy, které mezi sebou chtějí vycházet, čeho není nemožné dosáhnout, pokud víte, jak mít s maminkou vašeho partnera dobrý vztah.
Jestli najdete společnou aktivitu, do které se můžete zapojit obě a která současně bude lichotit především vaší tchyni, máte prakticky vyhráno a starosti ohledně nešvarů mezi vámi – se vám spolehlivě vyhnou.ženy v kuchyni

Dvě ženy můžu fungovat i v jedné kuchyni

Sblížit se s maminkou vašeho muže můžete i tak, že si ji pozvěte k sobě domů a připravíte si společné jídlo. Samozřejmostí je, nechat se ze strany zkušenější hospodyně i poučit a získat užitečné rady v oblasti vaření, které získáte takřka zadarmo.
Klíčem k tomu, aby to fungovalo je zejména to, abyste mezi sebou nezačali soupeřit o to, kdo je lepší kuchařkou.Vaše tchyně vás nebude chtít ponížit ani vám dokázat, že nejste schopná uvařit jejímu synovi chutné a poživatelné jídlo.
Naopak – spolupráce v jedné místnosti, která má být královstvím jedné ženy, vaše pouto prohloubí a v nemalé míre vám postaví stabilní základy, kdy se z vás stanou přítelkyně a ne rivalky.starší ženy vaří

Váš partner takové gesto ocení

Přijít s tímto nápadem by měla pochopitelně mladší žena. Vaše tchyně by vám neměla ve všem radit a přesvědčovat vás o tom, že to, co děláte je špatně. Pojměte nápad ohledně trávení volného času přípravou báječných pokrmů jako okamžiky, kdy se lépe poznáte, vyměníte si vaše zkušenosti a výsledkem kterých bude jídlo pro muže, který vás obě miluje.
Váš partner bezesporu ocení to, že vám záleží na dobrém vztahu s jeho matkou a možná se tímto gestem vyhnete i spekulacím o tom, že dvě ženy pod jednou střechou (nebo dokonce v kuchyni) nemůžou vydržet bez toho, aby si nevyjely do vlasů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru