Zdravý životní styl

Se týká téměř všeho, s čím se dennodenně potkáváme. Jaký život a s kým žijeme, co preferujeme ve svém životě i s jakými lidmi se stýkáme. V neposlední řadě bychom do seznamu měli začlenit i místo, kde pracujeme a naše kolegy, se kterými se potkáváme.

problém v lidské komunikaci
A nyní si seznam pěkně rozebereme od začátku.

  1. S čím se každodenně setkáváte? Sotva ráno procitnete, došouráte se k zrcadlu a podíváte se na sebe většinu s údivem, kdo že se na nás z druhé strany dívá a vidíte samé nedostatky. Nateklou tvář, úzké oči, pupínek na nose, rozčepýřené vlasy, vykulený pohled atd. Samá negativa.
  2. Jaký život žijete? Prožíváte svůj život tak, jak jste si v bláhových snech představovali anebo alespoň v těch střízlivých snech? Anebo jste se nechali vměstnat do manželství, které má do klapotu stříbrných střevíčků hodně daleko? A jen přežíváme ze zvyku, z pohodlnosti, z bojácnosti ze změny.
  3. S kým žijete? Máte rádi samotu, přesto jste se nechali uvrtat do vztahu, aby si na vás ostatní neukazovali, že jste nějací divní? Anebo jste se vrhli na pletení, háčkování, aerobik, cestování, trávíte celé dny až do večera v práci, jen abyste se vyhnuli partnerovi/partnerce, kteří vám začínají lézt na nervy?
  4. Preferujete bio potraviny, ale jsou moc drahé, říká vaše drahá polovička, tak nakupujete ve slevě, jen abyste mu vyhověli. Máte rádi koncerty vážné hudby, ale ona/on ne, tak zůstanete doma. Milujete společenský život, ale vaše polovička preferuje klid a televizi. Vám je hloupé se jít pobavit s přáteli, tak zůstanete doma. Kolikrát už jste „zůstali“ doma?
  5. Vaši sousedé vás minou bez pozdravu, pro kolegy v zaměstnání jste jen vrbou, nikoho nezajímají vaše problémy. Tak se stáváte nosičem a ostatní kladou a kladou a vy stále více poklesáváte v kolenou. Ale je vám hloupé říct: „Neříkej mi to.“

žena hledí vstříc šťastným zítřkům
Tak tohle zdravý životní styl není. Nejste sami sebou. Jste ve vleku druhých a jejich problémů. Začněte vyčnívat z řady, zbavte se zbytečných obav a strachu a vyjděte vstříc vašim šťastným dnům! Čas neúprosně běží …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru