Auta, která jsou považovaná za nejlepší volbu do městského provozu

Auto pro městský provoz musí dobře zvládat jízdu v chaosu, být dostatečně živé, dobře a snadno zaparkovatelné při omezených možnostech a mít levný provoz.
Renolt Clio
Auto patří k oblíbeným městským vozům. Nabízí příjemný design a je přímo určený pro jízdu ve městě. Má nižší možnost a výběr z několika motorů. K jeho přednostem patří nízká spotřeba a velká kapacita zavazadlového prostoru. Mladí řidiči ocení barevné kombinace na sedadlech, integrované technologie s možností propojení se Smartphonem. Samozřejmostí je navigační systém a displej s přijímáním dopravního zpravodajství.

Mini Cooper – palubní deska

Nissan Micra
Vůz představuje už pět generací vozů vhodných pro městský provoz. Díky modelu 5 dveří je to auto vhodné pro rodinu. Ve své kategorii patří k nejbezpečnějším vozům. Navíc poskytuje celou řadu standardních i volitelných vychytávek, jako je automatické nouzové brždění a rozpoznávání chodců. To vám umožní řídit i v náročném provozu bez stresu.
Mini Cooper
Auto, které představuje britský styl vintage a zároveň moderní řešení. Vůz je ve městě agilní, snadno ovladatelný. Uvnitř je to doslova šperk, elegantní precizně provedený do posledního detailu. Mini je pro všechny věkové kategorie a díky úpravám je to i spolehlivý rodinný vůz.

Peugeot – interiér vozu

Peuegot 108
Se svou délkou 3,48 metrů je to klasický městský vůz, který dokáže zaparkovat i na velmi úsporném místě. Vůz je snadno ovladatelný i pro začátečníky. Ještě snadněji to jde s kontrolou setrvačnosti a elektronickou kontrolou stability, která reguluje brždění na čtyřech kolech.
Smart
Pokud je řeč o vozech do města, Smart nemůže chybět. Je to tak ikonický vůz, že předčil i svou značku. Smart byl původně jen experiment vzniklý ze společného projektu Mercedesu a Swatche. Nečekaný úspěch vedl k dalším modelům. Současný Smart Fortwo je bezpečné, živé a originální vozidlo pro lidi, kteří se chtějí odlišovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru