Chytrá domácnost za pomocí moderních technologií

Také si vždy po příchodu do práce kladete stejné otázky? Zhasl jsem před odchodem světlo? Zamkl jsem hlavní vchod? Je zapnutá klimatizace? A stihl jsem nastavit pračku před odchodem, aby se prádlo začnulo prát v pravý čas? Chytrá domácnost je skvělý pomocní, který vám dá odpověď na všechny tyto otázky. Na dálku a během pár vteřin. Jediné co k tomu budete potřebovat je váš chytrý telefon.

Moderní interiér
 
Moderní technologie jsou dnes už všude kolem nás, tak proč se jimi neobklopit i v našich domovech. Odemykání dveří za pomoci otisku prstu nebo mobilního telefonu, káva připravená ještě než stihnete zaparkovat dole před vchodem. Život si můžeme v dnešní době usnadnit, jak je nám jenom libo. Že se jedná o přepych? To si kdysi řada lidí o chytrých mobilních telefonech myslelo taky a dnes nepotkáme na ulici nikoho, kdo by zůstal věrný staré verzi mobilních telefonů bez přístupu k internetu.
 

Předsudky stranou, dejte příležitost pokroku

Mnoho lidí se mylně domnívá, že chytré domácnosti předchází montáž několika stovek metrů kabeláže, bourání zdí, pracné tahání kabelů a složité úpravy dispozic. Přitom je opak pravdou. Moderní technologie lze na vaší stranu získat možná snadněji, než jste si až doposud mysleli.

Pracovní stůl
 
Základem domácnosti je jednotná síť, se kterou se spárují jednotlivá zařízení. Ty mezi sebou můžou libovolně komunikovat a ovládají se jako celek. Všechny zařízení ze sítě je možné následně ovládat za pomoci mobilního telefonu, počítače nebo třeba tabletu. A to nejenom v domě, ale i na dálku.
 
Do jaké míry bude domácnost skutečně chytrá, je na preferencích samotného majitele. Systém může ovládat pouze osvětlení nebo zabezpečení domu. Pokud je vám to málo, je možné mnohem víc. Investice je tak velmi variabilní a odvíjí se od řady faktorů. U složitějších systémů je zapotřebí počítat i se stovkami tisíc korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru