Co si vzít na pohovor?

Celá řada mužů řeší jednu základní otázku – co si vzít na pohovor? A ten zbytek, ten to sice neřeší, ale měl by. V tomto článku si ukážeme, co si vzít na pohovor, abyste udělali dobrý první dojem a zároveň, abyste se cítili dobře a sebevědomě.

Základní pravidlo je jednoduché = nechoďte nikam v domácím oblečení, v teplácích, mikinách nebo šusťácích, natož pak v šortkách nebo kraťasech. Pokud to není místo plavčíka nebo uklízečky, kde je to více či méně jedno, tak se i na pohovor sluší vyparádit.barevná kravata na bílém pozadí

CO nám tedy zbývá? Styl může být různý, hlavní je, aby vám to seklo a vy se cítili dobře. Pokud nechcete být nic extra, prostě normální slušný oděv, stačí si vzít nějaké pěkné rifle, které nejsou seprané, bílé či jednobarevné tričko bez zářivých barev a třeba i nějaké pěkné boty, které se nyní hodí do sezóny. Klidně si můžete vzít i pěkný a slušivý svetr nebo rolák.

Pokud byste chtěli být trošku na úrovni, určitě si vezměte pěkné sakové kalhoty a sako v modrých či šedých barvách (které se hodí na den) a určitě bílou či jinou, barevně padnoucí, košili. Není nutné si brát kravatu, za to doplňte outfit o pěkné polobotky v barvě hnědé či šedé, určitě ale ne černé, ty se nosí jen na speciální události večer.

Pokud by vám nesedl ani jeden z těchto stylů, zkuste zaexperimentovat. Můžete si vzít například jen sako, které se hodí na denní nošení a pod to tričko s kalhotami jiné barvy. Měli byste dodržovat pravidlo, že každý outfit by měl mít maximálně tři barvy, aby se to příliš nebylo.
papírek s upozorněním „nepřijdi pozdě“
Pokud se takto obléknete, možná zjistíte, že to není nic extra a že se takto můžete oblékat denně (žena či přítelkyně to ocení) a hlavně získáte nebývalé sebevědomí, protože si budete jisti, že vám to zatraceně sekne.

Měli byste mít také na paměti, že ti, kteří vedou pohovor, se nedívají jenom na váš životopis či vaše úspěchy, ale také na to, jak se o sebe staráte a co děláte proto, abyste udělali dobrý první dojem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru