Důvody, pro které byste měli ukončit váš vztah

Pokud existují tyto důvody, měli byste váš vztah ukončit, protože něco takového nikde nepovede. Nebude to ta vysněná cesta, nebude to vysněný život, nebude to nic, protože to bude stejné peklo, akorát se s tím vy smíříte nebo se z toho zblázníte.
nápis na cihlové zdi „láska je vše“

  1. Nemáte se rádi, nemilujete se

Pokud jste už dlouho nestrávili společný čas v ložnici jinak, než spaním, a taky už k sobě necítíte žádné vřelé city, měli byste to ukončit. Nikdo z vás tam očividně nechce být, tak proč udržovat při životě něco, co už dávno ztratilo smysl? A možná že děti jsou tím jediným lepidlem, což je však naprosto nejhorší, protože je tímto odsuzujete ke stejnému utrpení.

  1. Partner či partnerka je zkrátka trefa vedle

Možná, když jste se seznámili, byl to splněný sen. Ovšem nyní vidíte, že to byla jedna velká chyba, protože se druhá polovička vybarvila, jak jen mohla. Kromě neustálého breku, ječení a řevu vás totiž čeká jen pár světlých chvil, kdy si to společně užijete. Často ale bude zaznívat: „proč si takový“, „ty se nikdy nezměníš“, „vůbec mě nemáš rád/a“, „nic neděláš, nejsi iniciativní“, „vzpomínáš, když jsi neudělal to či ono“. Pokud se cítíte blbě pokaždé, když se vytahují věci staré několik let, mějte na paměti, že pokud se rozhodnete ve vztahu setrvat, bude to tak už napořád. Celý život, dokud neumřete nebo toho druhého nezadusíte ve spánku.
dva lidé otočení od sebe na bílém pozadí

  1. Časté problémy a zveličování

Myslíte si, že se nejedná o tak závažnou věc? Chyba! Měli jste, protože nyní je před vámi naštvaný partner či partnerka a jde si vás podat za to, že tomu nepřikládáte žádnou váhu, že vám na tom nezáleží a že nejste takoví, jací máte být.

Pokud se častokrát ocitáte v momentě, kdy se stydíte, chce se vám utéct nebo začínáte mít tajnosti před vaší polovičkou, je tu něco špatně. Možná to teď nevidíte, ale až budete mít dostatečný odstup, pochopíte, co je tady špatně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru