Divoký západ, jak ho neznáte

Pokud vás láká dobrodružství Divokého západu, tak ho nemusíte objevovat jen na filmovém plátně. Můžete se totiž jednoduše stát jeho součástí. Je to jednoduché, tento jedinečný zážitek přináší hry na PS4. Můžete být součástí příběhu, který vás zavede na Divoký západ kolem roku 1899. Jak se zdá, tak civilizace začíná pomalu pronikat do všech koutů světa. Je poté velmi těžké být v této době psancem a zločincem. Máte šanci si to vyzkoušet. Nicméně PS4 Red Dead Redemption 2 nabízí dobrodružství, které jinde nezažijete. Gang je v tomto případě jedna velká rodina, která má svého vůdce. Hráč PS4 hry se stává vedoucí postavou. Nyní je třeba naplánovat poslední velké přepadení, které zajistí dostatečný finanční obnos. To jediné může pomoci, aby se úspěšně gang zachránil před pevnou rukou zákona. Nástrah, které playstation 4 hra přináší je mnoho a je jen na vás, jak si s nimi poradíte.

16479_ps4-red-dead-redemption-2

Více zajímavých efektů

Red Dead Redemption 2 nabízí skvěle propracované přestřelky, které znáte z těch nejlepších westernových scén. Je pravdou, že si hráč užije další detaily, které se dají prožít jen na Divokém západě. Pokud chcete být ve formě, tak musíte jíst, spát, postarat se o zbraně. Ty se musí pořádně připravit, aby v přestřelce neselhaly. Nechybí tu koně, které jsou věrnými společníky a vyžadují péči. Pokud váš kůň zemře a nebudete mít správný oživovací balíček, budete mít menší problém. Zkrátka vás PS4 hra naučí, jak se zde chovat, komu důvěřovat a jakou zbraň použít v čase potřeby. Technická úroveň konzolové hry má neskutečně mnoho možností.

34277_xone-mafia-trilogy

Herní svět je jako živý

Věrohodné podání barev a textur způsobí, že tento herní svět je jako skutečný. Tím si samozřejmě získá nováčky, ale i zkušení hráči se rádi opětovně vrátí na scénu. Není divu, je zde nádherná příroda, zajímavá městečka a vesničky. Animace postav a dabing jsou vypracované na prvotřídní úrovni. Objeví se i realistické modřiny po rvačkách. Zkrátka ať si vyberete jakoukoliv herní konzoli, tak si Divoký západ můžete do sytosti užít. Pokud si objednáte Red Dead Redemption 2 v eshopu Prokonzole.cz, tak vás čeká ještě další milé překvapení. Jedná se o nejlevnější PS4 hru. Můžete si tak dokonale užít Divoký západ plný osudových příběhů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru