Dluhů vás zbaví zpětný odkup nemovitosti

I v případě, že se ocitnete v dluhové pasti, máte ještě alespoň jednu možnost, jak se z ní dostat a začít znovu. O hypotéce od banky asi uvažovat nebudete. Banka má přísné požadavky na své klienty a jakmile je některý nebonitní, pak s ním o nabízených finančních produktech jednat většinou nebude. V tomto případě vám asi napomůže ani hypoteční kalkulačka Finanční Patron.

  • Jednou z možností je zástava nemovitosti.
  • Ne vždy je ale toto řešení vhodné.

V nebankovním sektoru se většinou na zástavu nemovitosti poskytuje cca 50 % z odhadní ceny. A to buď nemusí stačit anebo se bude jednat o příliš vysoké splátky. Logicky by vás tedy toto řešení mohlo posunout ještě o kousek dál do už vzniklých problémů.

  • Řešením není v tomto případě ani půjčka bez registru Lundea.

Zpětný odkup je výhodnější nežli zástava
Místo zástavy nemovitosti můžete uvažovat o zpětném odkupu nemovitosti. Tento způsob je nejen finančně výhodnější, ale také se jím zbavíte dluhů a nenarostou vám nové. Zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť je dohodou mezi vámi a firmou, která odkoupí vaši nemovitost obvykle za 70% tržní ceny.

onlinechlap

  • Tím ale neztrácíte právo na opětovné získání svého majetku.
  • Do smlouvy je totiž zahrnuta i podmínka, že je firma povinna zajistit vám předkupní právo po celou dobu trvání dohody.

· Po tuto dobu jste také nájemcem této nemovitosti a nikdo nemá právo vás vystěhovat.
Tento způsob řešení finanční krize volí například i začínající podnikatelé, kteří nedosáhnou na žádný produkt vhodný jako půjčka pro OSVČ VistaCredit. O zpětný odkup nemovitosti nemusejí žádat pouze fyzické osoby, ale také osoby právnické nebo firmy. Další výhodou tohoto řešení je také absence poplatků předem. Dalo by se říci, že vás to nebude nic stát. I samotný odhad vaší nemovitosti hradí obvykle strana kupující.

  • Zpětný odkup nemovitosti nepatří mezi hypotéky, úvěry nebo půjčky.
  • Je to zcela samostatný produkt s odlišně nastavenými podmínkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru