I na podzim můžete s chutí sportovat

Jsou zavřené posilovny, fitness centra, nedostanete se do tělocvičny, ani na cvičební běžecké pásy? Ničeho nelitujte. Obraťte své myšlení o 360 procent a běžte sportovat do přírody! Pořád lepší, než sedět doma a litovat nevyčerpané permanentky, jejíž platnost vám majitel stejně prodlouží. Co by to bylo za fitness, kdyby si nepovažovalo svých zákazníků? Moc dobře vědí, že přijít nemůžete, ani nesmíte, i kdybyste chtěli. Rádi vám platnost vámi zakoupené či v lepším případě darované permice prodlouží, aby si zajistili vaši přízeň.

spadané podzimní listí

Takže není čeho litovat, ale je nejvyšší čas začít sportovat alespoň na té bázi, na které to jde. Jste schopni a ochotni pravidelně cvičit a posilovat v domácích podmínkách? Většina potřebuje kolektiv nebo alespoň přátele, kteří je donutí k pravidelné činnosti. Moc dobře známe ženy, jenž potřebují kamarádku, která by je „vytáhla“ cvičit, protože samy by se nedonutily navečer vyjít z domu s karimatkou v podpaží. Nic naplat. Doba je těžká, nicméně vše se dá řešit.
Zakousněte se! A vydržte. Na webu najdete dostatek cvičení, které vám může vyhovovat, a to jak posilovacích cviků, protahovacích anebo aerobních. Věřte tomu, že když překonáte lenost – přiznejte si to – a zacvičíte si, hormony štěstí se dostaví plnou rychlostí a najednou zjistíte, že je vám vlastně dobře. Nepotřebujete sledovat denní zpravodajství, které vás zásobuje nepříznivými zprávami. Možná si i uvědomíte, že si nechcete nechat kazit krásný den a zaplašit hormony štěstí smutkem a depresí, když už jste vydali tolik energie!

žena doma cvičí pilates

Věřte svému cítění, svému pocitu a dopřejte tělu to, co obzvláště v době karantény a koronaviru potřebuje! Dopřejte jemu i sobě pocit volnosti. Toho, že nejste nikým omezováni a můžete si doma dělat to, co vy sami chcete. Začněte se hýbat, začněte cvičit. Posílíte svaly, zdraví, a hlavně, budete příjemně unavení a v pohodě a možná získáte i zdravý nadhled.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru