Jaký máte vztah sami k sobě a k druhým? Jste volnomyšlenkářští anebo neustálý kritik?

Nedá se říct, co je dnešním trendem, zda lidé více vyznávají svátost manželství, život singl, registrované partnerství, které k nám občas probleskne hlavně z webových stránek, jež nám předestírají život známých populárních osobností. Či zda je stále více vyznavačů tak zvaného života „mingles“.

šťastný ženich a jeho nevěsta
To jsou páry, kterým vyhovuje se stýkat jen občas anebo v předem určených dnech, ale na večer se opět vracejí do svých domovů. Bývají to zprvu singl človíčkové, kterým se přestal život o samotě zajídat, ale také si už po létech samoty dost dobře nedovedou představit, že by každou noc uléhali vedle stejného člověka a ráno se probouzeli opět vedle něho. Že by snad v koupelně museli čekat, až se dostanou na řadu, zakopávali o pohozené věci partnera, který nesdílí smysl pro pořádek stejný jako my. NE! Tak tohle jste už zažili a znovu frustraci zažívat nechcete.
Tak se vrhnete do mingles vztahu. Se svým milým či svou milou si sjednáte schůzku, vyšňoříte se, navoníte a s radostí opustíte svůj útulný byteček, abyste s přítelem či přítelkyní strávili úžasný a báječný večer, ale s vidinou opětného samostatného návratu do svého bytečku. Jistě, i sex patří do vztahu, ale maximálně se vaši milí zdrží přes noc a ráno hupky dupky do svého doupěte. Vy už nechcete pro nikoho vyvářet, prát mu a žehlit. Ne, vy si chcete už jen užívat vašeho života a nově získané svobody.

dva mladí muži se drží za ruce

Zdá se vám to divné? Stejně tak se může leckomu zdát divné a „nenormální“ registrované partnerství. Ale co je dnes normální? Máme za to, že leckdy chybí lidem a okolí, kde žijí homosexuálové, vyšší dávka tolerance. Vždyť i oni mívají občas obavy, jak je přijme rodina jeho milého, sousedé, blízké okolí. Nepřidělávejte jim vrásky i vy. Stalo se a je to tak jak je. Zatratili byste snad svého syna, kdyby vám představil svého přítele jako budoucího partnera? Stále zůstáváte rodiči a přejete svým dětem jen to nejlepší. Nebo je to jinak?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru