In-line bruslení – stále oblíbenější sport mnoha možností

K velice populárním rekreačním sportům patří v současné době in-line bruslení. Dalo by se říct, že je tento sport stále na svém vzestupu. Proto výrobci přicházejí se stále novými inovacemi, které mají nejen usnadnit jízdu na bruslích, ale zajistit komfort i bezpečnost. Při výběru vhodného typu bruslí je prvním parametrem úroveň a frekvence vašich jízd.

in-line brusle

  • Jestliže patříte k začátečníkům nebo víte už předem, že nemáte dostatečné časové rezervy na časté bruslení, pak jsou nejvhodnější brusle s menšími kolečky kombinované s měkčí botou.
    • Tyto brusle jsou pro začátečníky doporučovány především pro svou snadnou ovladatelnost při jízdě i brzdění.
    • Vysoce odolná kolečka vydrží i náročné skoky nebo jízdu v nepravidelném terénu.

Samotná bota se dá snadno přizpůsobit tvaru i šířce nohy a tím pádem zajistí pohodlí pro každého sportovce. Vhodným způsobem je vyřešena i údržba. Po jízdě stačí jen vyjmout výměnnou vnitřní měkkou vložku, která dobře odvádí pot a vlhkost. Výhodou kvalitních in-line bruslí je i dostatek náhradních dílů a jejich snadná výměna. Investice do kvality tedy do budoucna znamená značnou úsporu.

brusle in-line

Myslete na svou bezpečnost

In-line sport je bezpečný pouze při dodržení několika zásadních pravidel. K těm nejdůležitějším patří pochopitelně vhodné vybavení, které nezávisí pouze na správném výběru in-line brusle, a také volbě potřebných doplňků.

  • Rozhodně se nedoporučuje vyjet bez kvalitní přilby nebo při pořizování výbavy vynechat rukavice na in-line.
  • Tyto rukavice jsou vyrobeny tak, aby bezpečně ochránily vaše ruce před bolestivým zraněním při případném pádu.

In-line rukavice je možné využívat nejen při kondičních jízdách v terénu, či při hře in-line hokeje. Rukavice jsou vyrobeny tak, aby nejen chránily ruce před zraněním, ale dovolily pohodlné a komfortní držení hokejky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru