Když muž vyjede sám na dovolenou. Která místa na zemi jsou vhodná pro čistě pánskou jízdu?

Když se sbalí žena se svými kamarádkami a odjedou na dovolenou, je téměř jisté kam jejich cesta povede. Na pláž, pod slunečník, s dobrou knihou a lahodným koktejlem. To mužské protějšky příliš neláká. Muži si svou ideální dovolenou představují trošku jinak a válení na pláži je příliš nepřitahuje. Na světě existuje hned několik míst, která jsou jako dělaná čistě pro mužskou dovolenou plnou zážitků šitých jim na míru. Která to jsou?v Las Vegas to žije na každém kroku.jpg

Las Vegas, Spojené státy americké

Tak tohle místo je snem každého muže. Už ve filmu Pařba ve Vegas jsme se mohli přesvědčit, že jedna propitá noc v tomhle vyhlášeném městě hříchů, může být jízdou života. Na každém kroku zde najdeme bary, herny a především krásné a povolné dámy. Sem si vyrazit na pánskou jízdu by měl asi každý muž alespoň jednou za život. Nejlepší je, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Což asi vaše drahé polovičky doma neuslyší rády.

Oktoberfest, Německo

No jistě, piva co hrdlo ráčí, které vám přinese vnadná německá dívka v tradičním oblečku. Co víc si muž může přát. Každoroční slavnost piva pořádají naši sousedé, takže to ani nebudete mít daleko. Kromě krásných a především vyprsených servírek je velkým lákadlem ochutnávka piva, kterého tu mají kolem osmi stovek různých druhů a příchutí. Ráj na zemi pro každého muže.na Oktoberfestu se pije pivo rovnou z tupláků.jpg

Amsterodam, Nizozemsko

Cesta sem nezabere příliš času, dá se přijet autem ale i velmi levně přiletět letadlem. A co v hlavním městě Holandska můžete zažít tak skvělého? No především je zde legální marihuana, takže zdejší Coffee shop navštívit je naprostou nutností. Najdete je na každém kroku, a když přijdete, jednoduše si objednáte vzorek podle své libosti a zakouříte si. Svobodné pány zase jistě potěší zdejší vyhlášená čtvrť plná prostitutek, které si také můžete vybrat podle své libosti a preferencí. Tady to prostě žije a z České republiky to máme poměrně kousek.
Od věci ale není také navštívit naše hlavní město, stověžatou matičku Prahu. Turisté si ji velmi oblíbili, krásné holky – a ty máme bezesporu nejkrásnější na světě a především to nejlepší pivo jsou velkým lákadlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru