Nejoblíbenější káva podle osobnosti

Nedokážete si představit pěkný den, aniž byste si dali alespoň jeden šálek kávy? Tak to nejste jediní! Jak se říká, sto lidí sto chutí. A toto pořekadlo neztrácí na pravdivosti ani u kávy. Každý z nás milovníků kávy preferuje jiný druh, a hlavně jinou přípravu. Napadlo vás ale někdy, že právě tento dá se říci nepodstatný rozdíl dokáže říct ne zrovna málo o naší osobnosti. Podívejte se tedy na to, co o vás dle vědců vaše milovaná káva vypovídá neboli moderní mluvou, jaký je váš lifestyle.Černá káva

  • Espresso – Patříte-li mezi milovníky pořádné černé kávy bez cukru a mléka, jste s největší pravděpodobností velice ambiciózní a neradi mrháte svým drahocenným časem, jenž nejraději zaplňujete prací, protože jen představa toho, že nemáte co dělat vás dohání k šílenství, i když si to nechcete moc přiznat. Problémům se sice nevyhýbáte, ale jste radši, když mají velice jednoduché řešení a neradi je zveličujete. Mezi vaše slabé stránky ale patří rychlé výkyvy nálad, což je důvodem toho, že je někdy poměrně náročné s vámi vyjít.
  • Cappuccino – Pokud nejraději šaháte po této variantě jste sice pracovití, ale rozhodně se o šálek své kávy neošidíte. Ve společnosti záříte energií, jste velice výřeční a v oblast navazování nových vztahů vám také nedělá nijak velké vrásky. Dokážete si udržet dekórum a moc dobře víte, co si dovolit můžete a co je již příliš.


Cappuccino se srdcem

  • Latte Macchiato – Tato káva dominuje hlavně svým vzhledem, což koneckonců vypovídá mnohé i o vás. Máte rádi věci, jež vašemu oku lahodí, při tom jsou ale jednoduché a jemné. Vy samotní jste sice velice přátelští, ale na druhou stranu máte také trochu problém s rozhodováním a projevením vlastního názoru. Ještě horší je, když je tento názor v rozporu s názorem většiny. Rádi si užíváte pohody a relaxu.
  • Instantní káva – Jedná se o jeden z nejrozšířenějších druhů kávy hlavně tedy mezi mladými lidmi. Jeho hlavní výhodou je jednoduchost přípravy, která značí, že neradi ztrácíte čas ovšem ne kvůli práci ale kvůli lenošení, ke kterému máte občas sklony. Plánování také není zrovna vaši nejsilnější stránkou. Výhodou, která ale tyto vaše nedostatky lehce vyrovná, je, že jste usměvaví, uvolnění a nemůžete vystát snobství. Nebojte se projevit svou fantazii i v pracovním životě.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru