Kvalitní sportovní dresy s moderní technologií

V dnešní době existuje skutečně mnoho různých sportovních aktivit a rekreačních či profesionálních sportů. Vzhledem k tomu, že na každou takovou aktivitu jsou kladené jiné nároky, tak je nesmírně důležité vybrat i odpovídající sportovní oblečení. Například sálové sporty by měly mít hlavně materiál, který bude lehký, vzdušný a s aktivním odvodem vlhkosti. Na druhou stranu fotbal se bez kvalitního a padnoucí střihu dresu s moderní technologií neobejde a házená bez pevného materiálu již ani nepřipadá v úvahu. Český výrobce sportovních dresů naštěstí nabízí skutečně bohatý výběr sportovního oblečení, které si lze vybrat podle zvoleného druhu sportu. Díky tomu tak lze vybrat odpovídající materiál na fotbal , ale i na požární sport, který se stal poslední dobou velmi oblíbeným.

jadberg-squadron-dresy-navy-fluozluta_w500_h600

Proč zvolit českého výrobce Jadberg?

· Má zkušenosti s výrobou a rozhodně se drží na špici díky certifikovaným materiálům, které poskytují komfort při pohybu. Na prvním místě vyniká tak funkčnost, lehkost, vzdušnost, ale i pevnost a odolnost. Pro sportovce je prioritní snadná údržba, ale i to, aby materiál aktivně spolupracovat s jedincem a nebránil tak ve výkonu.
· Design dresů se vyrábí podle návrhů trenérů či družstva, což nijak neovlivňuje pohodlný střih. Tím je ovšem zaručeno, že i sportovec po podaném výkonu vypadá skvěle.
· Potisky jsou vyrobeny velmi moderní technologií, digitální sublimací. Tím jsou zajištěny skutečně kvalitní, zářivější a také odolnější potisky a loga. Ekologické barvy jsou rovněž s certifikátem jakosti a zdravotní nezávadnosti.

fireflame-02_w500_h600

Hasičská jednotka ve špičkovém dresu

Požární sporty jsou velmi oblíbenéa řadí se do různých kategorií. Soutěží jak dětské týmy, tak muži, ale i něžné ženské pohlaví. I tito odvážlivci si mohou vybrat odpovídající hasičské dresy Jadberg, které odpovídají prvotřídní kvalitě. Tým hasičů bude vypadat nejen skvěle, ale předně ve vybraných dresech s jejich logem se jim bude i lépe podávat sportovní výkon. Za tím opět stojí dobře zpracované hasičské dresy, moderní technologie materiálu a dobře navržený střih..


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru