Má vaše manželka kámošky? Pak má všechno, co potřebuje!

Jestliže má žena kamarádku nebo přítelkyni a dokonce jich má hned několik, má vyhráno a má skoro všechno, co potřebuje. Protože kamarádky prostě patří do života moderní ženy. S kámoškou může rozprávět o věcech, kterým muž nerozumí. Muži, neurážej se, je to tak.  Jsou věci, které by tě ani nebavily, tak buď rád, že je tvoje manželka nebo přítelkyně raději probere s kamarádkou a ty máš svatý klid.
Souputnice totiž tvoji partnerku   v y s l e c h n e! A tomuto muži nerozumí a nechápou, že jejich druhá polovička se někdy potřebuje prostě jen vypovídat, kdežto muž je nastavený úplně jinak. Jakmile zaslechne v tónu partnerky povzdech, už je ve střehu a začíná plánovat a nastává teprve ta pravá strategie.

kamarádky se společně radují

Uveďme příklad: Manželka přijde ze zaměstnání, odhodí kabelku v předsíni, odkopne boty – což normálně nedělá a její první cesta vede do obýváku a spočine celá uondaná v křesle a spustí … Vodopád její řeči se line jako dravá řeka a vyklopí manželovi, co všechno zažila od rána na pracovišti, jak po ní šéf vyjel, jak ji znemožnil, líčí vše s takovou okázalostí, že se v muži objeví neutuchající síla ji bránit. A ani nenechá ženu domluvit, skáče jí do řeči a vkládá jí do úst slova, která měla vpálit šéfovi a radí a radí. Manželka jen zklamaně zmlkne, naštve se a práskne dveřmi se slovy: „Ty mi vůbec nerozumíš!“ a odkráčí uraženě pryč. A muž je z toho celý paf. Vždyť jí chtěl pomoct!

přítelkyně se spolu smějí

Ale o tom rozhovor nebyl, tvá žena se jen potřebovala vypovídat. Kdybys ji nechal dojít až na konec, třeba by ses dozvěděl, že příběh už má svůj konec a vlastně se nic nestalo, jenže tvá žena toho byla plná a bohužel cestou domů nepotkala žádnou kamarádku, tak to vysypala na tebe. A víš, jaký je rozdíl mezi tebou a její přítelkyní? Ty ji chceš ochraňovat a nenecháš ji ani domluvit, kdežto přítelkyně by jen pokyvovala hlavou, občas prohodila povzbudivé či pochvalné slovíčko a na závěr by jen uznale kývla hlavou, jak situaci kamarádka bravurně zvládla. A spokojené by byly obě. Tak buď rád, když tvá žena organizuje „dámský dýchánek“, a ty jsi z obliga.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru