Moderní je nekouřit …?

Ale na paty tomuto rčení šlape i – nepít! Tím se myslí přehnaná konzumace alkoholických nápojů ať se jedná „jen“ o pivo, které je přece nabité vitamíny, jak tvrdí s oblibou muži, ale i ostatní pitíčka, která obsahují řádné procento alkoholu.
Je mnoho stále se opakujících debat o přínosu, zvláště červeného vína, ke zdraví organismu. Dejme tomu, ale nic se nemá přehánět. Všeho s mírou. Jenže, jestliže jsme zvyklí se večer po celodenní dřině usadit do křesla, postavit před sebe lahev piva nebo vína, zpravidla nezůstane jen u jedné či dvou sklenek. Není podstatou tohoto článku vyjmenovat, kolik čeho mají lidé vypít a kde jsou hranice. Spíše jde o zamyšlení – proč se tak nutně a pravidelně potřebujeme napít? Mnoho lidí pije pro relax. Tvrdí, že se po sklence příjemně uvolní. To jistě není na škodu, pokud pijete příležitostně a rozumně.

relax s pivem u televize

Jenže stejně jako naše tělo potřebuje odpočívat, tak i náš organismus a zvláště játra potřebují odpočívat. A když je proléváte alkoholem každý den, neodpočinou si. Přitom játra jsou velmi důležitý orgán, který – krom jiného – filtruje veškeré škodliviny a odvádí je z těla ven.
Dopřejte proto relax i vašim játrům. A když si nejste jisti, že dokážete nějaký čas nepít, máme pro vás skvělý tip! Suchej únor. Kdo o něm slyšel a ošívá se, ví, co čem je řeč. Kdo ještě o suchém únoru neslyšel a chce udělat trochu více pro ozdravění svého organismu a duše, čtěte dál.

oslava s alkoholem

Kampaň, kterou rozjela v roce 2013 Liga otevřených mužů měla za cíl, aby si každý zúčastněný vysondoval svoji závislost na „metle lidstva“. Zda dokáže celý měsíc únor nepít alkohol a zažít tak konečně, jak vypadá pocit, být každodenně střízlivý a tím si otestovat svůj vztah k pití. Letos se bude konat devátý ročník a vyzýváme vás – otestujte se také. Jestliže tvrdíte, že s pitím můžete kdykoliv přestat, máte báječnou příležitost dokázat, že to, co říkáte, myslíte upřímně. A dokážete sami sobě, že umíte držet slovo. To když se bezplatně zaregistrujete na FB „sucháčů“, kde můžete komunikovat s dalšími nadšenci vyznávajících zdravý životní styl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru