Na limity svých příjmů může narazit každý

Doložit své příjmy může být pro mnoho lidí problém. Anebo přesněji řečeno, problém má mnoho lidí s tím, aby věřiteli dokázali, že mají dostatečné příjmy a malé výdaje k tomu, aby svedli splácet sjednanou půjčku i s úroky. Všichni ti, kteří si mohli ještě před léty půjčit velké peníze v každé druhé bance, by dnes neuspěli. Podmínky půjček se stále více zpřísňují, což v praxi znamená, že na potřebný úvěr dosáhne stále méně lidí. A kamenem úrazu bývá právě zmíněná bonita.

zářící zlaté mince

Když vyrazíte do banky se žádostí o úvěr, tak se vás zeptají na to, jaké jsou vaše pravidelné příjmy, a jaké jsou vaše pravidelné výdaje. Ovšem pozor, pokud budete mít pocit, že máte vyhráno, protože vaše příjmy vaše výdaje výrazně převyšují, stále to tak být nemusí. Je totiž dost pravděpodobné, že vám bankovní úředníci uznají pouze část vašich příjmů – třeba proto, že některé z nich nejsou pravidelné, jiné nemáte podložené smlouvou, a další pocházejí z podnikání s využitím výdajového paušálu. Všechny tyto okolnosti vám mohou při posuzování vašich příjmů uškodit, a zdaleka tím jejich výčet nekončí.

sloupečky drobných mincí

Dalším velkým překvapením pro vás může být to, že i když vám uznají poměrně velké příjmy a vy budete mít pocit, že máte malé výdaje, tak to stále nic neznamená. Třeba proto, že vám banka ke splácení úvěru přizná maximálně čtyřicet procent z vašich celkových již uznaných příjmů. Cítíte se podvedení? Není divu. Bohužel, na základě takových teoretických a nespravedlivých výpočtů mohou v bance vaši žádost o půjčku snadno odmítnout.
Proto bude mnohem lepší, když raději oslovíte nebankovní společnost a požádáte o nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů hypotekybezregistru.cz. V takovém případě budete mít jistotu solidního jednání a toho, že při posuzování vaší žádosti bude společnost vycházet z reálných údajů a vašich skutečných finančních možností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru