Parkování na letišti

Když se chystáte odletět na vaši zaslouženou dovolenou u moře nebo letíte na služební cestu, v obou případech potřebujete být na letišti s dostatečným předstihem. Do toho s sebou ještě spousta zavazadel. V takové situaci je jasná, proč se vám nechce dopravovat se na letiště MHD nebo předraženým taxi. Nejpohodlnější je to zkrátka vlastním autem, kdy si jeho odjezd přizpůsobíte přesně vašim potřebám. V takovém případě ale může vyvstat problém, kde auto zaparkovat tak, aby bylo v bezpečí po celou dobu vaší nepřítomnosti? Řešením je pohodlné a levné parkování na letišti. Toto řešení si oblíbíte i vy.

parkování u letiště

Parklot – praktické a komfortní řešení pro cestující letadlem

Využijte skvělé možnosti parkování, které se nabízí přímo v dosahu letiště. Parkoviště Parklot je jasnou volbou v těch případech, kdy chcete na letiště dorazit vlastním automobilem. Jednoduše, přijedete, zaparkujete a necháte se odvézt na letiště. Můžete si tak být jisti, že po celou dobu bude váš vůz na bezpečném místě. Není nad to moci zaparkovat na dosah od letiště a nechat tam vůz na jak dlouho zrovna potřebujete, a navíc za příznivou cenu, a to již od 30 Kč za den. Čekat na vás bude přímo vámi zarezervované parkovací stání, které si zabookujete online, takže máte jistotu, že budete mít před odletem kde auto nechat.

Spokojenost a garance nejnižší ceny

Ať už odlétáte na dovolenou, na služební cestu nebo jen někam „na otočku“, bude se vám hodit odstavit váš vůz na dosah od letiště a mít ho tak opět k dispozici po vašem příletu. Se službou Parklot budete jistě i vy spokojeni tak jako dlouhá řada klientů před vámi. Navíc je garantována nejnižší cena, což se vyplatí. Rezervaci jednoduše provedete bez kreditní karty a pokud vám termín nebude vyhovovat, můžete ho jednoduše změnit.

parkovací místa

Bezplatná doprava od vašeho vozu na letiště

Z parkoviště k letišti se po zaparkování vašeho vozu dostanete jednoduše bezplatnou dopravou. A to samé zpět, po vašem návratu. Využijte toto komfortní řešení a cestujte letecky bez obav o váš automobil, bude o něj dobře postaráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru