Proč byste si měli dopřát masáže

Jste jedni z těch, kteří tvrdí, že masáže nepotřebují? Že si je neužijí a je jich pro ně škoda?! OK. K ničemu vás nepřemlouváme. Naopak vaše druhá polovička, a bývají to zpravidla ženy – bude jen ráda, že na ni zbude v peněžence více peněz a s klidným svědomím si dopřeje relaxační masáž i za vás.
Ona totiž moc dobře ví, co a proč dělá. A možná, že vás k masáži také přemlouvala, ale vy jste jako solný sloup. Muži si většinou myslí, že masáž je jen pro ženy, že se jedná o jakési hlazení a to přísluší jen ženám.

rehabilitační masáž

Pánové, masáž může být hlazení, ale masáž umí také sakra bolet! Že byste se této bolesti báli? Tomu nevěříme. Spíše máme pocit, že si nedokážete „udělat dobře“. Ono totiž umět – udělatsi dobře, chce být o nějaký level výše!
Umět přijmout – že o sebe CHCI NECHAT PEČOVAT BEZ TOHO, ABYCH SI PÉČI ZASLOUŽIL (A).
Vše, co je pěkné a příjemné pro nás si přece nemusíme   z a s l o u ž i t … My si to prostě „jen“ dopřejeme. A proto zajít si na masáž je především poděkování svému tělu, že nám slouží, že nám obratle pořád drží svalový korzet, který se stává běžícím časem stále ochablejším, když se o něho nestaráme. Aby nás záda nebolela, je dobré zvolit kromě masáží i vhodné cvičení přiměřené našemu věku.

kolonáda v lázeňském parku

Správně zařazeným cvičením určitě nic nezkazíte a když ho budete provozovat nejméně dvakrát do týdne pod řádným vedením instruktora či trenérky, tím lépe.
Pro své zdraví můžete udělat hodně. Cvičte. Dopřejte si masáže. Navštivte léčebné prameny a léčivé lázeňské procedury. Uvolněte se v lázních. A stát vám přispěje 4.000 korunami na léčebný pobyt!
I když si myslíte, že lázně nepotřebujete, ani masáže, můžeme vás ubezpečit, že ano. Vaše klouby a svaly si potřebují také odpočinout a zrelaxovat. Jestliže se necháváte zahltit prací anebo vykonáváte stále jednostranný pohyb, svaly se stávají přetížené, smršťují se a může docházet k zablokování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru