Sport pro celou rodinu

V současné době si sice o sportu pro celou rodinu můžeme nechat zdát, ale blýská se na lepší časy. Zajisté budou opět otevřena fitness centra, plavecké bazény, sportovní stadiony a i bowlingová centra a právě o těchto dnes bude řeč. Připravte se alespoň tak trochu na podmínky hry. Pokusíme se vás s nimi lehce seznámit.
Především, pokud nejste zarytí sportovci zvyklí stále vyhrávat, pak si naplánujte rodinný výlet na bowling. A i kdybyste byli ti, co stále musí vyhrávat a u hry se na sebe vztekají, že „to“ zase nedali, nehodili, neshodili kuželku …,tak s rodinou na výlet zapomeňte. Takto byste jim jen ničili zábavu a pěkný den.

bowlingová dráha

Hoďte se do klidu a naplánujte – až to bude samozřejmě možné – setkání třeba rodin v bowlingovém centru nebo tam klidně oslavte své narozeniny, svátky nebo i svátek dětí – Mezinárodní den dětí! Obsluha vám připraví i pohoštění, jestliže si ho budete přát.
Upozorňujeme, že zpravidla na herním poli u stolků se nepořádají hostiny, tam se prostě hraje, pijí nápoje a dáváte si něco malého k zakousnutí. Následná oslava by měla probíhat až v restauraci centra. Doporučujeme si dráhy, na kterých budete hrát, časově dopředu zarezervovat, abyste byli s rodinami vedle sebe a nepřekřikovali jste se přes ostatní cizí hráče.

mladík při bowlingové hře

Děti důrazně upozorněte, že nesmějí vbíhat do dráhy, po které se kutálí bowlingová koule. Stejně tak by neměly vbíhat do dráhy těch, kteří se rozbíhají a vrhají kouli na dráhu. To je neslušné a nedělá se to. Je jasné, že děti budou rozdováděné a vám asi vbíhání dětí do vaší trasy vadit nebude, ale měly-li by dítka vbíhat do dráhy ostatním hráčům, pak ti to tolerovat nebudou. To vám garantujeme.
Takže pěkně svižně odehrajte svůj zápas, nezapomínejte chválit děti za každý hod, i když žádnou kuželku neshodí. Je to totiž těžká hra, to poznáte sami. Je důležité, aby si ratolesti vybraly lehké koule. Bowlingové koule jsou barevně odlišeny a mají různou váhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru