„Suchej únor“? Pojďme si vysvětlit, oč vlastně jde!

Je to především skvělá akce pro všechny příznivce zdravého životního stylu, kteří si chtějí posunout laťku o pár stupínků výše! Máte rádi alkohol a nedovedete si žádnou oslavu jmenin, narozenin či snad uvítání Nového roku představit bez vína, šampaňského, kořalky a jiných lihovin? Byť by se jednalo o ochucené pivko – pořád obsahuje procento alkoholu. Zamyslete se nad svým pitím. Jídelníček už máte určitě zmáknutý, ale co a jak pijete? Máme na mysli hlavně alkohol. Pokud ho zvládáte pouze příležitostně, pak OK. Pokud jste mu nikdy nepřišli na chuť, pak vám mnozí jen závidí anebo jiní zase naopak nerozumí. Ale nenechte si to vzít! Nepít alkohol totiž začíná patřit mezi zdravé způsoby životního stylu a vy tudíž máte obrovský náskok před ostatními.

přípitek na svatbě

A vy, kteří si myslíte, že bez alkoholu přece také můžete být, jen nevíte, proč byste to dělali? Co je špatného na tom, že po cyklo výletě si zajdete na pár piv, abyste zahnali žízeň a dodali vitamíny, jak s oblibou tvrdí muži? Anebo proč si nepřipít na rodinné oslavě, kdy se setkáváme jen párkrát do roka? Proč si u grilování nenarazit soudek a nepobavit se se sousedy? Proč, proč, proč. Všimněte si, že hledáte důvody proč nepřestat pít, nikoliv důvody proč pití omezit …

kalendář s měsícem únor

A třeba právě pro vás je tu kampaň Suchej únor, která v České republice běží letos již devátým rokem a příští rok bude mít jubilejní desátý ročník! A vyzkoušejte si, jak to máte s pitím vy, zda bez problémů vydržíte celý měsíc únor nepít alkohol. Otestujte se a buďte mezi stovkami přihlášených, se kterými můžete na FB komunikovat a vyměňovat si své zkušenosti a vzájemně se podporovat. Registrace je zcela bezplatná. Pokud ovšem chcete organizátory podpořit, můžete si zakoupit nový titul Suchá kniha, která je velmi poutavá a poučná a můžete ji po přečtení třeba věnovat kamarádovi, kolegyni v zaměstnání a inspirovat i je s heslem: Změna je život! Přidejte se k „sucháčům“ a nastartujte změnu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru