Jak lze sportovat v době ledové koronavirové

Tak za prvé – kdo nepodlehl lenosti a pohodlnosti a výmluvám, že je fitness zavřený a nikam se tudíž na cvíčo nedostane, ten si tu svou zábavu našel. Lektorky, ke kterým jste chodili na aerobik, na jógu, dokonce i na kruhové tréninky, začaly přenášet svá cvičení on-line. Vše probíhá například přes platformu přes Zoom.us. Většinou se zájemkyně přihlašují e-mailem u své lektorky na vybranou akci, která zpravidla začíná v pozdně odpoledních hodinách anebo ve večerních hodinách. Někde se dokonce cvičí i dopoledne, to když se parta maminek na mateřské či rodičovské dovolené domluví.

dívka cvičí jógu

V domluvený čas cvičitelka pošle přihlášeným na e-mail odkaz, na který kliknete a už se vidíte a slyšíte. Je to velmi jednoduché. Je třeba, abyste si zajistili propojení, to znamená, abyste měli účet v aplikaci Zoom.us. Funguje jak na chytrém telefonu, tak laptopu, tabletu i pevném počítači a nezabere vám to ani moc prostoru. Dá se říct, že prostředí se trochu podobá známějšímu Skype.
Výhodou je, že na cvičení se můžete v klidu připravit a můžete cvičit kdekoliv – doma nebo i u kamarádky společně. Pak i šetříte platbu pro jednu za cvičení, ale z morálního hlediska by bylo asi vhodnější, kdybyste platbu provedla i za kamarádku a přispěla tak lektorce na její činnost. Tohle je nekontrolovatelné, takže je to pouze na vás a vašem přístupu a úsudku.

kamarádky cvičí společně

Takže – cvičit můžete kdekoliv, kde si zrovna uděláte místo a kde máte prostor na cvičení – ať doma nebo u kámošky společně. Alespoň se vzájemně hecnete a půjdete do toho. Jen je potřeba mít samozřejmě signál anebo volná data. K tomu si připravte karimatku, lahev s pitím a ručník a budete si připadat jako za starých dobrých časů. Nedoporučují se domácí mazlíčkové, kteří by vás od cvičení rušili. Ty dejte na hlídání partnerovi.
Lekce bývají i o něco levnější, než když jste běžně docházeli na cvičení mimo domov, a to proto, že lektorka neplatí nájem za tělocvičnu, pouze webový prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru