Trápí vás podzimní špatné počasí?

A vy byste tak rádi sportovali! A nemůžete, protože je podzim, a ten je plný plískanic, deště, bláta a ranních mlh. Položte si ruku na srdce. Nedotkla se vás doba ledová koronavirová? Nepodlehli jste smutku a strachu s tím, že raději budete doma, abyste „venku“ nic nechytili? Maximálně dojdete, či spíše nasednete do auta, abyste nepřišli do kontaktu s cizími lidmi s obavou – co kdyby … a dostavíte se s nasazenou rouškou do zaměstnání. Odpracujete si svých osm nebo jedenáct hodin. Už si ani nepopovídáte v dostatečném rozestupu se svými kolegy, protože se většina lidiček straní kolektivu. Pro jistotu. Opět nasednete do svého čtyřkolového miláčku, který vás odveze domů. První, co uděláte, zapnete televizi, popřípadě rádio a posloucháte hrozivé zprávy.

treking v lese

Přestaňte se bát. Je jistě chvályhodné, že dodržujete opatření, která byla stanovena a nevyhledáváte společnost. Ale tím se dostáváte nevědomky do stresu, obzvláště když vaší jedinou „sportovní činnosti“ je sledování televize a televizního zpravodajství. Na internetu na vás číhají nevlídné zprávy a vy se utápíte v malomyslnosti. Východiskem pro mnohé je dostatek až nadbytek jídla. Ale uvědomte si, že to je začátek konce. Kilogramy začnou vesele přibývat a vám začnou přibývat i vrásky z toho, jak jste se sebou nespokojení.

děvče běží podzimní přírodou

Máme pro vás radu.
Pakliže netrpíte ztrátou imunity, vyjděte si do přírody. Příroda je mocná čarodějka. Načerpáte neskutečnou energii. V lese se můžete protáhnout, zacvičit si, proběhnout se a přijít na chuť pohybu.
Nemusíte aktivně sportovat, abyste se cítili lépe. Pro začátek postačí, když budete pravidelně chodit na vycházky a postupně můžete zrychlovat krok. Budete vydávat energii, spalovat kalorie a hlavně: Projasníte si mysl, přijdete na jiné myšlenky a do duše vám vklouzne radost, a tak dlouho očekávaný klid.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru