Zdraví do každé rodiny

Příroda oplývá skutečně bohatou nabídkou přírodních zdravých zdrojů, které se dají i v současné době skvěle využít. Nejen při výrobě kosmetických produktů, ale i praktických výrobků pro běžnou domácnost. A kdo se vyhýbá všem kosmetickým zázrakům, protože nepodporuje testování na zvířatech, tak má jedinečnou šanci se kochat produkty, které na trh přináší společnost Sabon.cz. V jejich produktech je ukrytá léčivá a relaxační síla, která má svůj původ v přírodních zdrojích. Mezi nejzákladnější suroviny tak patří přírodní složky, jako je sůl, bahno a řasy z Mrtvého moře. Vysoce kvalitní olivový olej či bambucké máslo a nechybí ani esenciální oleje, které dodávají produktům patřičnou sílu a vůni. Právě ona je velmi důležitou složkou, kdy dokáže až neuvěřitelným způsobem proměnit špatnou náladu a dodat energii. Poté stačí zavřít oči a nadechnout se, vnímat neuvěřitelné kouzlo, které prostupuje celým tělem.

2211_2_20200529005440

Tělo si zaslouží jedinečnou péči

Po každodenním shonu se zajisté každý těší na odpočinek. Dopřejte tak svému tělu to nejlepší, co přírodní kosmetika poskytuje. Bude to současně i odměna za to, jaké úsilí muselo během dne vynaložit. Tím, že mu dopřejete dostatek vyživujících látek, tak odejde nejen únava, ale i pokožka získá vše potřebné pro zdravý vzhled.

  • Vyzkoušejte sprchový olej. Jemný a přitom dostatečně hustý, dobře se roztírá a dostatečně pokožku ochrání. Základní složkou jsou opět přírodní oleje, které obsahují vysoký obsah vitamínů a rovněž velice dobře hydratují. Některé z nich pomáhají k obnovení buněk a dodávají tělu minerální zásobu. Jedná se o skvělé tekuté mýdlo, které může mít různé vůně. Sabon.cz nabízí různé druhy a v praktických baleních.
  • Tělový peeling není neznámý pojem, pokud ovšem zvolíte kombinaci soli z Mrtvého moře a rostlinných olejů, tak dodáte pokožce ten nejlepší zdroj přírodních surovin. Po aplikaci zůstane příjemně hladká. Opět je nabídka velmi pestrá a může se pochlubit různou a svěží vůní po ovoci či bylinkách a podobně.
  • Posledním důležitým krokem je hydratace. Zde je na výběr mnoho různých výrobků, kdy si každý vybere podle vlastního cítění. Opět základními složkami jsou přírodní ingredience a rostlinné oleje, které při použití dají pocítit neskutečně velkou úlevu.

Svůdné a sametové nohy

Každého čas od času potrápí bolest a únava nejen celého těla, ale právě nejvíce nohou. Je třeba i jim dopřát určitý komfort, který jim přinese dokonalý pocit odlehčení a dostatečné výživy. Sabon.cz opět nezklamal a díky speciálně namíchaným surovinám přináší unikátní složení výrobků, které poskytují chodidlům neskutečný komfort. Jak jinak, než opět čerpá z přírodních zdrojů.

Mátový peeling

Způsob použití je velmi jednoduchý a především ho mohou používat jak ženy, tak muži. Stačí si navlhčit pokožku a nanést tento přípravek. Důkladně vetřít a opláchnout. Je vhodný pro všechny typy pokožky, jen je lepší se vyhnout otevřeným rankám. Jinak osvěžující vůně máty není jediný bonus, potěší rovnou dokonalá hydratace pokožky.

2575_1_20200529010935

Krém na nohy přinese nejen úlevu

Ideální je krém na nohy, kdy jeho složkou bude kafr a mentol. Jsou to suroviny, které se vzájemně podporují a přináší chodidlům poměrně velké bonusy:

  • hydratují pokožku
  • dezinfikují rovněž kůži chodidel
  • regenerují buňky
  • kafr působí jako antiperspirant a prevence proti bakteriím
  • metol je pro změnu protizánětlivý a příjemně chladí

Výrobky společnosti Sabon.cz zajisté udělají radost ve velmi originálních obalech a speciálním balení. Díky jejich přírodnímu složení se jedná o skutečně jedinečné produkty, které jsou přínosem nejen pro zdraví, ale rovněž pro duševní pohodu a relax. Jsou vyrobeny ručně, s láskou a skvělá kombinace přírodních ingrediencí přináší neuvěřitelné zážitky. O tom se ale nedá ani psát, to se zkrátka musí vyzkoušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru