Vybíráme vhodný zimní oblek

Je pravdou, že bunda nebo kabát jsou určeny proto, aby nás udržely v teple, ale na druhou stranu musí splnit i jiný úkol a to estetický. To je totiž jediné, co na nás bude vidět a mělo by nám to poskytnout možnost podtrhnout naši osobnost a styl.kožené bundy různých barev

  • Krátká bunda s názvem bomber – jedná se o bundu, která je do pasu. Vyniká elastickým lemem na rukávech a v pasu. Je charakteristická vybouleným vzhledem a v dnešní době ji lze pořídit prakticky snad ve všech barvách a materiálech.
  • Kožená bunda – nesmrtelný kousek, který se rozhodně ve skříni neztratí. I když jsou kožené bundy základním oblečením pro motorkáře, ve které vypadají skutečně přitažlivě, tak můžeme potěšit všechny ostatní, kteří motorkám nefandí. Muž a kožená bunda k sobě budou vždy působivě poutat pozornost mnohých žen. Většinou se hodí na neformální nošení a vybrat si ji lze podle vlastního výběru. Od klasického bomberu, který může mít doplněk kožešinu, až po takzvaného křiváka, kterému pro změnu sluší cvoky.
  • Kabát vhodný na neformální nošení – dvouřadý vlněný kabát, který má široký límec si snadno dokáže poradit s nepříznivým počasím. Pro motivaci si můžeme připomenout nesmrtelného elegána a milovníka žen, muže jménem James Bond. V podstatě když bude viset u každého muže v šatníku, tak s tím nikdo chybu neudělá. Pod něj se skvěle hodí roláček nebo teplý svetr.


společenský oblek

  • Crombie kabát – divný výraz? Ano ale stojí za ním anglická módní firma a tento střih je naprosto dokonalý ke společenskému obleku, do divadla, na schůzky, ale i na běžnou cestu do zaměstnání. Některé crombie kabáty jsou k dostání i v barevných provedeních a k dostání s černým límcem, což vypadá velmi elegantně. Mužům totiž barva sluší úplně stejně jako ženám.
  • Kabát nebo bunda? – Nejlépe spojení obou dvou prvků. Jedná se o skutečně teplejší svršek, který je dostatečně dlouhý, volnočasový, s kapucí a hlavně je z nepromokavého materiálu. Některé mají jako bonus teplou podšívku a ta se skutečně v zimě hodí.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru