Zabezpečte nemovitost a pozemek

Pozor na zloděje

Stále se v naší zemi najdou nějací zloději, a proto bychom měli dělat maximum proto, aby nás neokradli. Tohle riziko můžeme výrazně snížit dobrým zabezpečením, přičemž záleží na tom, co a kde potřebuje mít v bezpečí. Začít bychom měli svou nemovitosti. Přeci jen řada krádeží se děje přes noc, když lidé spí. Je běžné, že doma máme nějakou hotovost, šperky a elektroniku, přičemž řada věcí se dá snadno zpeněžit. V bytě je základem mít odolné vstupní dveře.

vloupávající se zloděj

Dále bychom do nich měli pořídit bezpečnostní vložku, protože tu jen tak někdo nepřekoná. Ty dnešní jsou odolné i třeba proti vyvrtání. U rodinných domů a bytů v přízemí je vhodné řešit také okna. Čím lepší zabezpečení, tím je větší šance, že případný zloděj se dovnitř nedostane a nemovitost ho odradí. Abychom měli důkazy, tak se hodí kamerový systém, který zaznamenává, co se děje neustále a tohle video ukládá. Klidně se dá přehrát záznam několik dní starý.

Odolné oplocení

Jestliže máme u rodinného domu zahradu, nebo třeba vlastníme chatu s pozemkem, tak je potřeba zabezpečit i ho. Záleží také na tom, co se všechno na pozemku nachází. Když nám někdo sklidí třeba česnek, tak to naštve, ale je to mnohem menší finanční škoda než například odcizený zahradní traktor. Ten je vhodné skladovat třeba v garáži, nebo nějakém takovém uzavřeném prostoru, který má dveře či vrata s dobrým zámkem. Kolem samotného pozemku se vyplatí mít oplocení, které také vyznačuje hranici, kde začíná náš soukromý pozemek.

struktura bazénu

Nejčastěji cílenou variantou jsou drátové ploty. U nich je riziko přestřihnout, ale svůj účel plní vcelku dobře. Pokud chcete plot, který vydrží opravdu desítky let, tak vsaďte na betonový plot. Ten také zajišťuje soukromí, protože přes něj nejde vidět. Firma Vám může dodat kompletní plot a postarat se o jeho montáž od A do Z, takže jeho pořízení je pro zákazníka snadné a bez dřiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru