Výhodné a bezpečné parkování u letiště Katowice

Většina cestovatelů, kteří využívají převážně leteckou dopravu, se shoduje na jedné věci. Jedním z největších problémů je nalezení vhodného místo pro zaparkování vozidla. Tento problém za vás může vyřešit moderní internetový systém PARKLOT, díky kterému vždy najdete parkovací místo u konkrétního letiště. A to za velice přijatelnou cenu. Například parkování u letiště Katowice je vám k dispozici už od 200 Kč za týden.

parkování letiště

  • Celý systém je velice jednoduchý a zvládne ho i méně zkušený uživatel internetu.
  • Stačí do formuláře zadat potřebné informace a už se nemusíte o nic starat.

Letiště Katowice využívá k cestě na dovolenou stále více turistů. A to zejména v tom případě, pokud cestuje z okolí Ostravy. Letiště Katowice je totiž mnohem blíž než Brno. A to o více než padesát kilometrů. Letiště Katowice navíc funguje už několik desetiletí a tím pádem jsou k němu vybudovány kvalitní příjezdové cesty doslova z jakékoliv strany. Využít se dají dálnice a obchvaty, díky čemuž se vyhnete projíždění městem.

Zaparkovat svůj vůz můžete i v garáži pro jedno vozidlo

Systém PARKLOT vám pomůže vybrat vhodné místo přímo u terminálů na svém oficiálním parkovišti, ale v případě zájmu také v blízkém okolí letiště Katowice. Tento systém je stále více využívaný, a proto proniká na další a další evropská letiště. Jestliže se chcete dozvědět, která letiště disponují touto spolehlivou a cenově výhodnou službou, pak se stačí podívat na webové stránky, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.

cedule parkoviště

  • Parkoviště u letiště Katowice leží pouhých 300 metrů od vstupu do letištní haly.
  • Pokud není možné z jakéhokoliv důvodu tento krátký úsek dojít pěšky, pak není problém využít dopravu klimatizovaným vozem.
  • A to zdarma.

Parkování ve vlastní garáži

Mezi informacemi systému PARKLOT můžete také najít nabídku vlastního garážového stání. Vzhledem k tomu, že váš automobil bude mít garáž pouze sám pro sebe, nehrozí odření od neopatrných kolemjdoucích nebo jiné poškození vozu. Navíc je váš vůz 100 % chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru