Zapojte se i vy v květnu 2021 do báječné akce utíčkáčků a cyklo nadšenců!

Patříte mezi škarohlídy, kteří se zlobí, že nemohou sportovat, protože jim zavřeli fitness centra, plavecké a běžecké stadiony a podobně? Pak si zvolte jiný pohyb, který vás bude bavit. Že potřebujete motivaci a sami se nedokážete přemluvit k tomu, abyste si šli zaběhat anebo alespoň projít svižnou procházkou do parku? Jestliže k pohybu potřebujete více podobně nadšených lidí a libujete si ve skupině, kde můžete sdílet své zážitky, pak celorepubliková akce „Do práce na kole“ pro vás bude jako vyšitá! Organizátoři představili tuto akci již před jedenácti lety.

parkoviště jízdních kol

Jsou to lidé, kterým záleží na naší zelené planetě a na udržitelné dopravě, která má obrovské ekologické, ekonomické, a hlavně i zdravotní výhody. Vždyť většina z nás pomalu celý rok tráví doma na home office a fyzička jde pomalu, ale jistě dolů. Jak má stoupat, když jsme většinou doma anebo jen dojíždíme do práce a zpět, ani žádné zimní radovánky na lyžích.
Proto se už nyní zapojte do této skvělé akce a registrovat se můžete již během února 2021, abyste se včas na vše mohli připravit. Nadšenci, kteří se zaregistrují již teď, ušetří! Ale nebojte se, za registrační poplatek vám obratem pošlou eko triko s parádním emblémem výzvy. Podrobně si prostudujte podmínky účasti a jak se zdá, budou se započítávat i cesty na procházky, na nákupy, i když půjdete (ano   p ů j d e t e   – nikoliv pojedete) s rodinou na výlet jako tomu bylo i vloni v květnu 2020.

cyklista jede do práce na kole

Původní myšlenka počítala s tím, že se budou započítávat cesty pouze do zaměstnání a zpět, ale doba koronavirová 2020 zamávala s pravidly a organizátoři se rozhodli podmínky rozvolnit, aby se mohlo zapojit více lidí. Protože hodně lidiček zůstávalo na home office, čerpali dovolené, ošetřovačky anebo dokonce bohužel přišli i o práci. A zde jde o ideu hlavně zdravého pohybu!
Buďte vítáni do rodiny pěšáků, utíkáčků a cyklo nadšenců báječné sportovní výzvy Do práce na kole!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru