Žijte po svém a s radostí

Jen tak se nadějete pevnému zdraví. Dělejte jen to, co máte ráda. Co nesnášíte, na to zapomeňte. Ovšem s malou výjimkou. Pokud chodíte nerada do vašeho zaměstnání, pak asi nebude dobrá volba jen tak jednoho dne nepřijít s tím, že vás práce přestala bavit … Pravidelná činnost patří ke zdravému životnímu stylu a tím pádem k němu patří i práce, nehledě na to, že za práci jste odměňovaná a peníz je potřeba k nákupu nejen základních lidských potřeb, ale i věcí, které vám dělají radost.

silueta radostné ženy

Pokud vás vaše práce ale skutečně nebaví, poohlédněte se po jiné. Nikde není řečeno, že musíte dělat to, co jste vystudovala. Je čím dál tím více lidí, u kterých byste už ani neodhadli, že to, co dělají a čím se živí dnes, není jejich původní profese. Jen šli za hlasem svého srdce. Občas probleskne tiskem zpráva, jak přepracovaný manažer odešel z dobře fungující firmy a začal se věnovat truhlaření, ke kterému ho vázaly vzpomínky z dětství a kupodivu se v tom našel. Anebo se vrhnul na pěstování bylinek a vyrábí přírodní bylinné čaje. Zdá se vám to přitažené za vlasy, jak bohatý manažer obyčejnou prací ke štěstí došel?
Je to naprosto přirozené. Dělejte to, co vás skutečně baví a půjde vám to také. Netrapte se na místě, kde cítíte, že nemáte co dělat, práce vás nenaplňuje, nebaví. Přicházíte z práce utahaná ani ne tak fyzicky, jako duševně, protože necítíte potěšení z toho, co děláte. Kolik by ubylo nešťastných lidí, kdyby začali dělat, co je baví!

usmívající se žena píše na počítači

Jakmile najdete ve své práci potěšení, získáte novou energii, úsměv a radost ze života. Samozřejmě, že nový start nebude prosluněný od rána do večera, přijdou těžké zkoušky a otázky, ale když si v srdci budete jistá tím, co děláte, váš život se začne měnit k lepšímu.  
Pro partnera se stanete opět žádanou milenkou, k vašim dětem přibude nově spokojená maminka. A kde je spokojenost, tam je láskyplný domov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru