Aktivní hry pro aktivní chlapy

Chtěli jste se vždycky ocitnout na bitevním poli, kde kolem vás sviští kulky a cítíte adrenalin v žilách? Není nic lepšího než Airsoft nebo poněkud „chabější“, ale zábavnější, varianta – paintball. Oba dva sporty fungují na stejném principu – dostanete střelnou palnou zbraň, jedna je s kuličkami a druhá zase s gumovými projektily – a jdete do boje. To je všechno. A divili byste se, jak moc něco takového zabaví všechny okolo. Právě proto se paintball využívá jako volnočasová aktivita pro celé firmy pro utužení kolektivu. Mimochodem je to skvělý způsob, jak si zastřílet na nenáviděného zaměstnance či šéfa a dát mu co proto. Tady také poznáte, jestli je to férový chlap nebo ne – kdo podvádí při hře, podvádí i v životě pracovním a soukromém.muž oděný v paintballové masce s puškou

Paintball je v zásadě daleko levnější a jednodušší. Jednoduchá poloautomatická „puška“ s velkým zásobníkem na kuličky je i tak lehká, že ji bez problému uzvednou i ženy. Na pušce je přimontována plynová bombička, která vhání nové kuličky pro rychlou palbu. K tomu dostanete většinou i masku na celý obličej a také maskáče a mikinu. Pokud si chcete vzít na hru vlastní oblečení, počítejte s potravinářským barvivem i za ušima. Také si vezměte takové oblečení, které ztlumí náraz, takže mikiny a tepláky. I tak se nevyhnete modrákům.

Hra je více či méně jednoduchá. Rozdělíte se do několika týmů a střílíte, dokud ještě někdo z protějšího týmu stojí. A existují různé varianty hry.

  1. Deathmatch
  2. Boj o vlajku
  3. Boj o pevnost
  4. Závod
  5. Přepadení
  6. Eskort
  7. A spousta dalších

hráč kryjící se u žluté koule
Fantazii se meze nekladou, a pokud jsou s tím hráči v pohodě, může se takřka dělat cokoliv. A nejedná se ani o nikterak drahou zábavu, ba naopak. Určitě vás to vyjde levněji než nějaké drahé escape games. A tři hodiny je více než dost na to, aby na konci všichni dýchali ztěžka a taktak se drželi na nohou. Poté stačí jenom nějaké studené pivo a brambůrky a máte zaděláno na dobrý den.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru