Ženské myšlení nevymyslíš!

Je známo, že žena myslí jinak než muž. Muži jsou zpravidla přesní, logičtí, rázní, nedělá jim problém orientace a slova jako sever a jih znají nejen z filmů, ale s určitostí vám ukážou, kterým směrem se jde na jih a kterým směrem se kráčí na sever. Dle psychologických výzkumů je již určeno, že muže „řídí“ většinou levá mozková hemisféra, která má na svědomí právě ony věci, o kterých jsme hovořili.
Kdežto ženy vede zpravidla intuice, jakýsi šestý smysl. Žena nemusí vidět svého manžela s milenkou, jí stačí, když manžel večer přijde domů a podívá se mu do očí. Muž nemusí nic říkat a žena odezírá, všímá si detailů, které muž nevnímá a odhalení je na cestě. Ženské myšlení nevymyslíš, to prostě je.obrázek šťastné rodiny s dětmi
Žena dokáže být romantická, ale zároveň dokáže řešit krizové situace. Jakmile nastane krize, některá se možná zhroutí, ale jiné ženě v tu chvíli v mozku nastartuje jakýsi policajt, který udílí příkazy a žena v rámci záchrany svého manželství dokáže věci, o kterých se jí dříve ani nesnilo!
Proto nepodceňujte ženy. Umějí být roztomilé, snesou vám modré z nebe, pohostí vás nevídanou opulentní večeří, nachystají vychlazenou dvanáctku anebo nalijí koňak přiměřené teploty. Ale když ženu zklamete nebo podvedete, změní se z tulící se kočičky na divokou lvici. Buď bude bránit děti a rodinu a nepustí vás z drápů, anebo se změní v lítou šelmu, a to vám nepřejeme, co zažijete!muž s ženou držící se za ruce, láska To prostě nepochopíte! Nemusíte vaší manželce říkat, kde bydlí vaše milenka, vaše žena jde za svým cílem neomylně a vaši milenku si podá takovým nevybíravým způsobem, že si milenka o vás už neotře ani boty. A rázem máte po obou vztazích.
Ženy ve vztahu dovedou být skvělé, když vědí, že jsou milovány a rozmazlovány. Pak vám nehrozí žádné nebezpečí. A ta žena, která UMÍ být ženou, si dovede vychutnat své ženství a vám ho dokáže s láskou a něžností předávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru