Chcete si dopřát opravdu luxusní dovolenou? Naplánujte si ji sami

Není nic lepšího, než si vše zařídit sám a být za vše sám odpovědný. Přesně proto je v České republice tolik rozvodů, že jo? Ale zpátky k tématice, dnes se budeme bavit o tom, o kolik lepší je, když si dovolenou naplánujete sami. Představíme vám několik důvodů, proč se do toho pustit na vlastní pěst a nelitovat.
pár slunící se na břehu moře

  1. Levnější cena

Samozřejmě, že vaše celková cena dovolené bude o něco mírnější. Proč? Protože neplatíte cestovku, která za vás taky dělá všechno ostatní. Takhle ušetříte pár tisíc a někdy i desítky tisíc a hlavně – hotely, all-inclusive a pobyty sežene úplně stejně i bez cestovky, akorát se musíte lépe dívat.

  1. Můžete jet KAMKOLIV.

Cestovky mají omezený okruh svých „vybraných hotelů“. Má to dvě strany. Na jedné straně mnohdy jedete na ověřené místo, kde to cestovka zná a umí řešit problémy. NA druhou stranu byste možná chtěli jet jinam. A to vám cestovka už nedovolí. Prostě tady máte brožurku fajn hotelů, vyberte si a nashle.

  1. Plánované dovolené jsou pro děti

Děti potřebují neustále mít něco naplánované a naservírované v jejich bezpečném prostředí, kde nikdo po nich nebude nic chtít a všechno bude korigované a krásné. My jsme ale dospělí, můžeme si dělat, co chceme, kdy chceme a kde chceme. Tak proč se spokojit s nějakou korigovanou zábavou v letovisku, když si můžete jít zapařit do města? Nebo vesnice? Záleží na tom, kde chcete jet.
holohlavý muž ve stínů sítě

  1. Hrozné zkušení v cestování – vynikající historky

Chcete pravé cestovatelské historky a vzrušení z cest? Tak to vás zklameme, protože jediná historka, kterou se kdy budete moci chlubit, je ta, kdy Pepe z Polska pozvracel číšnici a ona mu pak dala facku. Nikdo se ale nebude smát, nikdo nebude nadšený a nikdo si nebude za pár sekund pamatovat ani slovo, co jste říkali. Chcete zážitky? Tak vystupte z vaší bublinky bezpečí a komfortu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru