Bowling – dobrá volba

Jedním z báječných kolektivních sportů, který ale mohou hrát i jednotlivci nebo dvojice, je bowling. A nic k tomu prakticky nepotřebujete. Chcete se s přáteli pobavit nebo oslavit netradičně své narozeniny? Jen co pomine nepříjemná situace, která nás všechny obklopuje, a to zavírání restaurací a omezování sportovních aktivit, tak pak se vrhněte na bowling.

bowlingové koule

Zajistěte si včas místa a pozvěte své známé a zahrajte si společně hru, která vás vtáhne do děje. Nic jim neříkejte, jen aby se připravili na netradiční oslavu narozenin a oblékli se do pohodlného sportovního oblečení s tím, že budete trávit volný čas v uzavřené místnosti. Jen ať jsou překvapeni!
Pokud jste bowling nikdy nehráli a neznáte pravidla, nechte se s nimi seznámit obsluhou. Se samozřejmostí se vás ujmou a pravidla samotné hry vám rádi objasní. Můžete si zvolit z vícero her, volte tu obvyklou, na další vychytávky se připravte, až se stanete. pánem bowlingové koule. Zatím asi nad vámi bude mít navrch. Ale počítejte s tím, že se společně báječně pobavíte a zasmějete se.

bowlingový bar

Je třeba dodržovat určitá pravidla. Máte svůj daný pruh dráhy, kde se budete pohybovat. POZOR! V žádném případě není dovolen vstup přímo do dráhy, kam vypouštíte kouli. Stejně tak si dávejte bedlivý pozor, abyste dodrželi onen daný „pruh“ pro vaši hru a pohybovali se pouze v něm či poblíž něho. Není žádoucí a bowlingáři nemají rádi, když se motáte v jejich „pruhu“ nebo nějakou částí těla do ní zasahujete. Narušuje to tak jejich hrací prostor. Pokud máte s sebou děti, hlídejte je! Děti bývají nezbedné a hrou jsou uvolněné a pobíhají po herně. Zdržte je toho, aby běhaly mezi hráči. To se prostě nedělá. Není to sportovní. Děti se budou muset na hodinu, na dvě ukáznit.
Nic to ale nemění na tom, že si vzájemně strávené chvíle při bowlingu užijete, navzájem se hecnete a příjemně se pobavíte s heslem: Změna je život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru