Budujte si pasivní příjem

V tomto článku vám ukážeme, jak si začít budovat pasivní příjem, i když je vám teprve jen dvacet let. Není to přitom žádná věda a kouzlo je v tom, že každý může začít – málokdo to však vydrží na takovou úroveň, že se skutečně bude jednat o pasivní příjem. A navíc cesta je dlouhá, trvá mnohdy i více než dvacet let! Na konci se to ale vyplatí, to nám věřte.peníze v černé peněžence

  1. Investujte do mikro půjček

Finanční trh se posouvá mílovými kroky dopředu. Investovat dnes díky nástrojům jako je P2P půjčování může každý a je to výhodnější než nechat své peníze ležet v bance. Na co tedy čekáte? Založte si účet u věrohodné firmy, která p2p půjčování umožňuje a jděte do toho. Hlavně si dávejte pozor a nenechte se nachytat na peníze.

  1. Skrze stavební spoření k výšinám

Potřebujete vybudovat kapitál. Nejdříve je nutné jít do nějaké práce, to je jasné. Vydělané peníze ale nevyhazujte za drahé oblečení a další hokus pokusy. Investujte je do stavebního spoření, které je stále tím nejvýhodnějším a nejjistějším díky státnímu příspěvku. Pokud za každý rok naspoříte alespoň dvacet tisíc z vašich zdrojů (tedy kolem 1700 za měsíc na spořicí účet), dostanete maximální státní příspěvek ve výši 2000 Kč. Takže za každých 20 000 dostanete 2000. Za pět let tam tedy budete mít 110 000. Zhodnocení peněz vůči inflaci je zde velice pěkné a navíc peníze můžete využít okamžitě. Jedná se tak o skvělý zdroj financí, když je nutně potřebujete.

  1. Investujte do věcí, co mají smysl.

Nekupujte si drahé technologické ptákoviny. Kupte si raději něco, co má smysl – jazykový kurz, jazykový pobyt. Zkuste si našetřit a procestovat nějakou zemi křížem krážem. Dělejte něco, co vás, osobnostně, posune dál. Hlavně se zdokonalujte. Nikoho totiž nenadchnete tím, že váš výkon v továrně předčil sousedního Pepu i Jéňu.graf naznačující strmý růst

  1. Omezte spotřebu

K životu člověk nepotřebuje mnoho. Samozřejmě, není nic špatného na tom si ten život trochu zkrášlit, ale zase jej nemusíte žít tak, aby vám na konci nezbyla ani vindra.

Bohatí lidé jsou bohatí, protože bohatství kumulují po celé generace. Nikdy se to nestane přes noc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru