Celebrity v kuchyni

Na sociálních sítích a různých webových stránkách najdete záplavu celebrit a jejich oblíbených receptů. Za gastronomickými zážitky se dnes pořádají organizované zájezdy, díky některým pořadům, které prezentují restaurace, se lidé o víkendech vydávají hledat restaurace, o kterých slyšeli.
A mezi tím ještě figurují další témata, jako například oblíbená jídla celebrit.
Black Lively je známá jako hvězda Gossip Girl a také jako manželka herce Ryana Reynoldse. Herečka vždy propagovala svoji vášeň pro vaření. Na svém instagramovém účtu představuje různé vlastnoručně uvařené pokrmy. Je také často hostem v pořadech o vaření a prostor má i v módních časopisech s touto tématikou.

italské těstoviny

Alex Britt, italský zpěvák, který je šikovný nejen s kytarou v ruce, ale svůj volný čas tráví v kuchyni. Zúčastnil se i speciálu Celebrity MasterChef.
Mezi nejvyhlášenější gurmány a také zkušené kuchaře patří i francouzský herec a nejslavnější představitel Cyrana z Bergeracu, Gerald Depardieu. Herec, na jehož postavě se jeho láska k jídlu podepsala, má nejraději jednoduchá venkovská jídla, která mu připomínají dětství. Miluje dušená masa na víně a droby připravené na různé způsoby. A vše nejraději splachuje dobrým francouzským vínem.
Ikonická zpěvačka Byonce si sice přísně hlídá váhu a snaží se jíst veganskou stravu, ale když je na turné a v místě je nějaká dobrá italská restaurace, tak neodolá a zajde si na pořádnou italskou večeři. Její zálibu sdílí i její manžel.
Stejnou kuchyni si oblíbila i Lady Gaga, která má italské předky. Její volba je jasná, protože rodiče provozují několik restaurací v New Yorku.

miska oliv

Pověstnou gurmánkou je i miliardářka Oprah Winfrey. O jídle už napsala několik knih a nedávno investovala peníze do jednoho známého řetězce restaurací.
Malou revoluci v zahradách Bílého domu udělala v dobách svého pobytu Michelle Obama. Jako propagátorka přirozené zdravé stravy proměnila trávníky v zeleninové záhony a zásobila svými výpěstky kuchyni Bílého domu. Co nestihli spotřebovat tam, rozdávala organizacím, starajícím se o chudé lidi. Michelle také prosadila program zdravého stravování ve školách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru